Zastęp gwiazd w polskiej komedii "Randka w ciemno"

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/Zast%C4%99p+gwiazd+w+polskiej+komedii+%22Randka+w+ciemno%22-56838
Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno".

5 lutego 2010 roku na ekrany kin wejdzie "Randka w ciemno" - nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu". Dystrybutorem "Randki w ciemno" jest Kino Świat.

Majka (Katarzyna Maciąg), wspierana przez gotowe na wszystko przyjaciółki, musi dokonać arcytrudnego, ale obfitującego w arcykomiczne sytuacje, wyboru między trzema mężczyznami, zawzięcie rywalizującymi o jej względy. Jeszcze nie wiecie, do czego mogą być zdolni faceci rywalizujący o kobietę. A do tego faceci tak nietuzinkowi...


Jeśli do potyczki o serce Majki stają buzujący od testosteronu Borys Szyc i uwielbiany przez lejdis amant z "Małej Moskwy" Lesław Żurek, możemy spodziewać się najbardziej pasjonującego ekranowego pojedynku o kobietę od czasów, gdy Hugh Grant bił się z Colinem Firthem o względy Bridget Jones. Co więcej, obu panom depcze po piętach pierwszy twardziel polskiego kina Bogusław Linda, który powraca na duży ekran po kilku latach przerwy, prezentując nowy, zaskakujący image i naigrywując się ze swojego dotychczasowego wizerunku.

"Randka w ciemno" to też historia młodej dziewczyny, która musi odnaleźć się w twardym, choć budzącym w niej raczej rozbawienie niż grozę, świecie show-biznesu. Stawić czoło ostrej jak brzytwa kobiecie z branży (w tej roli Anna Dereszowska, jakiej jeszcze nie znacie) oraz dać odpór gwiazdorowi tytułowego show (Tomasz Kot, niezwykle trafnie parodiujący rodzimych telewizyjnych błaznów, lubujących się w liftingach twarzy i poprawianiu własnych nazwisk).

"Randka w ciemno" to zrealizowana z dużym rozmachem produkcja na światowym poziomie. Zdjęcia kręcone były między innymi na Lazurowym Wybrzeżu i w Londynie. Stylizacje oraz wizerunek postaci są dziełem wielokrotnie nagradzanego i popularnego wśród celebrytów trendsetterskiego duetu Paprocki & Brzozowski.

W obsadzie "Randki w ciemno" można zobaczyć prawdziwą plejadę gwiazd polskiego kina. Obok Borysa Szyca ("Testosteron", "Wojna polsko-ruska"), Tomasza Kota ("Lejdis", "Testosteron"), Lesława Żurka ("Mała Moskwa"), Katarzyny Maciąg ("Teraz albo nigdy"), Bogusława Lindy ("Tato", "Sara", "Psy") oraz Anny Dereszowskiej ("Lejdis"), w filmie zagrali Zbigniew Zamachowski ("Zmruż oczy") i Danuta Stenka ("Nigdy w życiu!"). Wspiera ich piękna Petra Tumova, Playmate z czeskiej edycji magazynu "Playboy".
Udostępnij: