UPDATE: Skład "Birds of Prey" ujawniony?

Comic Book News / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/UPDATE%3A+Sk%C5%82ad+%22Birds+of+Prey%22+ujawniony-129028
UPDATE: Nieco inaczej skład "Birds of Prey" przedstawia portal The Wrap. Zdaniem strony bohaterkami obrazu będą: Harley Quinn, Czarny Kanarek, Łowczyni, Cassandra Cain i Renee Montoya.

Ta ostatnia wzbudziła w mediach społecznościowych największe zainteresowanie fanów. W komiksach jest bowiem ujawnioną lesbijką i wszyscy oczekują, że podobnie będzie na dużym ekranie.


Jak donosi Grace Randolph z Beyond The Trailer, Warner Bros ma już wkrótce ujawnić szczegóły ekranizacji komiksu "Birds of Prey".


Jeśli wierzyć doniesieniom BTT, w skład tytułowej drużyny wejdą znane z "Legionu samobójców" Harley Quinn (Margot Robbie) i Katana (Karen Fukuhara), a także Czarny Kanarek, Łowczyni oraz Lady Shiva.

Zadaniem walecznych pań będzie uratowanie Cassandry Cain alias Batgirl z rąk jej złego ojca Davida Caina. Ten ostatni ma pełnić w filmie rolę głównego złoczyńcy.

Na ekranie zabraknie za to Barbary Gordon, która w komiksach była Wyrocznią - specjalistką od nowoczesnych technologii pomagającą zespołowi superbohaterek na odległość. Jej zadania ma przejąć w filmie Harley Quinn.

Obstawiamy, że oficjalna prezentacja załogi "Birds of Prey" odbędzie się na imprezie Comic Con, która rusza 19 lipca w San Diego.

Udostępnij: