Viki Gabor nagrała piosenkę do "Wyprawy na księżyc"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Viki+Gabor+nagra%C5%82a+piosenk%C4%99+do+%22Wyprawy+na+ksi%C4%99%C5%BCyc%22-139492
Viki Gabor nagrała piosenkę do "Wyprawy na księżyc"
autor: Universal Music Poland / Dawid Ziemba
Viki Gabor, młoda wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019,  nagrała polski cover piosenki Rocket to the Moon. Utwór, który dziś ma swoją premierę, pochodzi z najnowszego filmu "Wyprawa na Księżyc" w reżyserii słynnego animatora Glena Keanea (twórcy m.in. Małej Syrenki i Pięknej i Bestii). Singiel w wykonaniu Viki Gabor będzie można usłyszeć w napisach końcowych filmu. Pojawi się on także na oficjalnej ścieżce dźwiękowej produkcji.


Premiera filmu  "Wyprawa na Księżyc już 23 października na Netflix! Z kolei piosenkę Viki Gabor można usłyszeć TUTAJ. 

Opis filmu:

Zdeterminowana i bystra dziewczynka buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Jej wyprawa obiera jednak nieprzewidziany kurs i prowadzi ją do niezwykłej krainy pełnej dziwacznych stworzeń. Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem filmowiec i animator Glen Keane, a za produkcję odpowiadają Gennie Rim i Peilin Chou. Wyprawa na Księżyc  to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.

O Viki Gabor:

Urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Polsce. Viki to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. W 2019 r. wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako jedna z niewielu młodych polskich artystów miała okazję występować za granicą podczas trasy koncertowej Lighthouse Tour zorganizowanej przez brytyjski zespół Bars and Melody. Jej single Superhero oraz Ramię w ramię (nagrany w duecie z Kayah) osiągnęły status Podwójnej Platynowej Płyty, a najnowszy Getaway - Złotej Płyty. Viki była w tym roku nominowana do Fryderyków w trzech kategoriach: Fonograficzny debiut roku, Utwór roku (Superhero) oraz Teledysk roku (Superhero).
Udostępnij: