"Wyprawa na Księżyc": zostań współautorem kosmicznych murali

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Wyprawa+na+Ksi%C4%99%C5%BCyc%22%3A+zosta%C5%84+wsp%C3%B3%C5%82autorem+murali-139904
Z okazji premiery nowego filmu animowanego Netflix "Wyprawa na Księżyc" rusza niezwykły projekt artystyczny! W trzech polskich miastach powstaną kosmiczne murale, które zostaną stworzone wspólnie z dziećmi z całej Polski!


"Wyprawa na Księżyc" to nieziemsko poruszająca animacja dla całej rodziny o dziewczynce, która buduje kosmiczną rakietę i wyrusza na poszukiwanie legendarnej bogini Księżyca.  To właśnie jej przygody mogą stać się inspiracją dla młodych artystów!

Murale, które pojawiły się 23 października na ścianach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu są jeszcze niedokończonym projektem. Już niedługo zostaną wypełnione setkami rysunkowych rakiet autorstwa dzieci.

Aby rysunek miał szansę znaleźć się na muralu, należy wejść na specjalną stronę internetową: wyprawanaksiezyc.pl. Tam można znaleźć aplikację do rysowania na komputerze lub tablecie oraz opcję wgrania zdjęcia gotowego już rysunku.

Wybrane rysunki znajdą się muralach, a wszyscy mali twórcy zostaną nagrodzeni oryginalnymi zabawkami z filmu "Wyprawa na Księżyc".

Konkurs trwa do 9 listopada.Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie: wyprawanaksiezyc.pl.

Film "Wyprawa na Księżyc" w reżyserii nagrodzonego Oscarem filmowca i animatora Glena Keanea jest już dostępny na Netflix.
Udostępnij: