WIDEO: "Knights of Badassdom" z nowym teaserem. Ale którą wersję promuje?

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+%22Knights+of+Badassdom%22+z+nowym+teaserem.+Ale+kt%C3%B3r%C4%85+wersj%C4%99+promuje-101192
Minęło kilka lat od momentu, kiedy ekipa "Knights of Badassdom" zeszła z planu. Film jednak dopiero w przyszłym roku doczeka się premiery, co zapowiada zamieszczony poniżej teaser.
Niestety wszystko wskazuje na to, że nie jest to wersja przygotowana przez reżysera, a rzecz zmontowana przez producentów bez jego zgody. Przypomnijmy, iż projekt stał się kością niezgody między reżyserem Joe Lynchem a producentem Wade'em Bradleyem. Lynch chciał zdobyć fundusze, by odkupić film od Bradleya i uniemożliwić mu wypuszczenie na rynek wersji zmontowanej niezgodnie z jego wizją. Tak się jednak – najwyraźniej – nie stało.

W oddalonych od cywilizacji lasach New Jersey zbiera się grupa graczy LARP, by wspólnie przeżyć przygodę w mitycznym (i w większości wyobrażonym) średniowiecznym świecie. Pozbywają się wszystkiego, co nowoczesne – w tym także komórek – przywdziewają kostiumy i rozpoczynają grę. Niestety ta szybko przekształca się w zbyt realny koszmar, kiedy jeden z czarodziejów rzuca zaklęcie z kupionej na eBayu księgi czarów. Zaklęcie zadziałało i sprowadziło na spragnionego ludzkiej krwi demona. Przebrani za rycerzy, elfy i piękne białogłowe gracze muszą rozpocząć walkę o przetrwanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones