WIDEO: "Miłość, śmierć i roboty" powrócą już w maju

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+%22Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87%2C+%C5%9Bmier%C4%87+i+roboty%22+powr%C3%B3c%C4%85+ju%C5%BC+w+maju-142079
WIDEO: "Miłość, śmierć i roboty" powrócą już w maju
Netflix zaprezentował zwiastun drugiego sezonu animacji dla dorosłych "Miłość, śmierć i roboty", której producentami są David Fincher i Tim Miller. Nowe odcinki trafią na platformę już 14 maja. Zobaczcie wideo: Pierwszy sezon składał się z 18 odcinków. Według informacji, jakie udostępnił Netflix, drugi ma mieć zaledwie osiem. Jednocześnie streamingowy gigant zapowiedział sezon trzeci, którego premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

"Miłość, śmierć i roboty" to seria krótkich animowanych opowieści należących do różnych gatunków — science fiction, fantasy, horroru i komedii. Opowiedziane w śmiały sposób historie ogląda się przyjemnie, a losy ich bohaterów przez długi czas pozostają w pamięci. Producentami wykonawczymi tego tworzonego przez światowej klasy animatorów serialu są David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller i Josh Donen. Historie tworzą pierwszą antologię animowanych opowieści, która dostarczy widzom niezapomnianych i poruszających do głębi wrażeń.
Udostępnij: