"Miłość, śmierć i roboty" z czwartym sezonem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87%2C+%C5%9Bmier%C4%87+i+roboty%22+z+czwartym+sezonem-147387
"Miłość, śmierć i roboty" z czwartym sezonem
Będzie czwarty sezon "Miłości, śmierci i robotów". Odpowiedzialny za produkcję Netflix ogłosił powrót animacji dla dorosłych na swoim Instagramie. Data premiery nowych odcinków nie jest na razie znana. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun trzeciego sezonu: "Miłość, śmierć i roboty" – serial David Finchera i Tima Millera


"Miłość, śmierć i roboty" to seria krótkich animowanych opowieści należących do różnych gatunków  science fiction, fantasy, horroru i komedii. Opowiedziane w śmiały sposób historie ogląda się przyjemnie, a losy ich bohaterów przez długi czas pozostają w pamięci. Historie tworzą pierwszą antologię animowanych opowieści, która dostarczy widzom niezapomnianych i poruszających do głębi wrażeń.

Producentami wykonawczymi są Tim Miller ("Deadpool", "Terminator: Mroczne przeznaczenie") i David Fincher ("Mindhunter", "Mank"). Odcinki trzeciego sezonu, który zadebiutował na Netfliksie 20 maja 2022 roku, to połączenie grozy, wyobraźni i piękna. Ich tematyka obejmuje tak różnorodne kwestie, takie jak odkrywanie pradawnego zła czy apokalipsę przedstawioną przez pryzmat komedii. "Miłość, śmierć i roboty" to inteligentne i zachwycające wizualnie krótkie historie w klimacie fantasy, horroru i science fiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones