WIDEO: Jim Carrey powraca w nowym sezonie "Kidding"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Jim+Carrey+powraca+w+nowym+sezonie+%22Kidding%22-134125
Stacja Showtime zaprezentowała zwiastun drugiego sezonu serialu "Kidding" z Jimem Carreyem w roli głównej. Premierowy odcinek trafi na antenę 3 listopada.


Bohaterem show jest Jeff znany jako Pan Pickles (Carrey) - legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce.

W drugim sezonie bohater wymyśla nową, kontrowersyjną metodę bezpośredniej komunikacji z dziećmi z całego świata po tym, jak po 30 latach jego program został zdjęty z anteny. Po raz pierwszy w karierze Jeff staje się obiektem hejtu.