WIDEO: Ronan królową Szkotów, Robbie królową Anglików

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Ronan+kr%C3%B3low%C4%85+Szkot%C3%B3w%2C+Robbie+kr%C3%B3low%C4%85+Anglik%C3%B3w-128967
UPDATE: Zgodnie z zapowiedziami zadebiutował dziś zwiastun. Znajdziecie go poniżej:


Dziś spodziewamy się premiery zwiastuna kostiumowego dramatu "Mary Queen of Scots". Oczekiwanie na ten moment umilić mają nowe plakaty prezentujące dwie najważniejsze postaci obrazu.

Oto Saoirse Ronan jako Maria Stuart i Margot Robbie jako Elżbieta I:


Barwna opowieść o burzliwym życiu charyzmatycznej Marii Stuart. W wieku 16 lat została królową Francji, dwa lata później owdowiała. Sprzeciwiając się tradycji, odmówiła ponownego zamążpójścia. Wróciła do Szkocji, gdzie odzyskała należny jej tron. Ale Szkocja i Anglia była wówczas pod władaniem królowej Elżbiety I. Obie królowe obserwowały swe poczynania z lękiem i fascynacją. Rywalki w miłości i władzy, silne kobiety w męskim świecie, toczyły podstępną grę, w której stawką była władza. I niezależność. Żadna z nich nie godziła się na rolę marionetki. Maria utrzymywała, że tron Anglii należy się jej, uznając suwerenność Elżbiety. Zdrada, rebelia i spiski na obu tronach zmieniły bieg historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones