WIDEO: Strzeżcie się potworów z "Silent Hill: Apokalipsa 3D"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Strze%C5%BCcie+si%C4%99+potwor%C3%B3w+z+%22Silent+Hill%3A+Apokalipsa+3D%22-90453
W piątek na polskie ekrany wszedł rekordzista otwarcia 2012 roku w gatunku horror. "Silent Hill: Apokalipsa 3D" został obejrzany w pierwszy weekend w Polsce przez 49 528 widzów i zarobił 1 093 158 zł.

Poniżej prezentujemy Wam premierowo  nowy fragment filmu.


Film "Silent Hill: Apokalipsa 3D" oparto na cieszącej się dużym uznaniem serii gier wideo utrzymanych w klimacie horroru. Jednak ten film to więcej niż zwykła adaptacja, a to dzięki fabule skrojonej na miarę dużego ekranu. Choć jest to kontynuacja filmu "Silent Hill" (reż. Christophe Gans, 2006), ten horror może być odbierany jako osobna produkcja, która ma szansę zainteresować nową grupę widzów, wywołując nie tylko dreszcze strachu, ale także trafiając do ich wrażliwości – zarówno tych, dla których świat Silent Hill nie jest obcy, jak i tych, którzy dopiero go odkrywają. Widz zanurza się w fascynującą plastycznie, wizjonerską rzeczywistość, która robi piorunujące wrażenie w zderzeniu z motywami i ikonografią klasyczną dla horrorów.

Heather przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi i niewytłumaczalnymi siłami. W dniu swoich osiemnastych urodzin, nawiedzona kolejnymi koszmarami i przerażona zniknięciem ojca, dowiaduje się, że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb malowniczego i przerażającego świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie zwycięży, utknie w alternatywnej rzeczywistości Silent Hill na zawsze...

"Silent Hill: Apokalipsa 3D" już w kinach!