WIDEO: Twórca "Drogich białych" o zabójczych włosach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Tw%C3%B3rca+%22Drogich+bia%C5%82ych%22+o+zab%C3%B3jczych+w%C5%82osach-138898
W Sieci zadebiutował właśnie zwiastun filmu "Bad Hair" opowiadającego o... zabójczych włosach. Nowa produkcja Justina Simiena, którego polscy widzowie mogą kojarzyć z dostępnego na Netfliksie serialu "Drodzy biali", zadebiutowała 23 stycznia na Festiwalu Filmowym Sundance. 23 października film trafi na platformę Hulu. Obejrzyjcie wideo: 


Akcja filmu rozgrywa się w 1989 roku w Los Angeles. Anna Bludso (Elle Lorraine) zmaga się z traumą, której nabawiła się w wyniku nieudanego zabiegu trwałej ondulacji. Dziewczyna marzy, by stać się gwiazdą nowego muzycznego show w telewizji, jednak ani błyskotliwe pomysły, ani ciężka praca nie przybliżają jej do celu. Kiedy jej szefowa zostaje zastąpiona przez byłą supermodelkę Zorę (Vanessa Williams), Anna spodziewa się najgorszego. Kobieta radzi jej, aby popracowała nad stylem, Anna zaciska więc zęby i udaje się do salonu piękności. Jej nowa fryzura okazuje się kluczem do sukcesu. Wkrótce okazuje się, że włosy dziewczyny zaczynają żyć własnym życiem i postanawiają wziąć odwet na wszystkich, którzy ją skrzywdzili.


W pozostałych rolach m.in. Lena Waithe ("Westworld"), Blair Underwood ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") i Laverne Cox ("Orange Is the New Black").
Udostępnij: