Zobacz gameplay z "Call of Duty: Black Ops Cold War"

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Zobacz+gameplay+z+%22Call+of+Duty%3A+Black+Ops+Cold+War%22-140346
Zobacz gameplay z "Call of Duty: Black Ops Cold War"
Najnowsza odsłona kultowego cyklu, "Call of Duty: Black Ops - Cold War" jest już w sprzedaży. Z tej okazji zapraszamy Was do obejrzenia wideo, w którym pokażemy, jak wygląda rozgrywka i jak rozpoczyna się główna kampania tej długo wyczekiwanej gry:


"Black Ops Cold War" wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W czasie wciągającej kampanii dla jednego gracza staniesz twarzą w twarz z historycznymi postaciami i odkryjesz okrutną prawdę podczas walki w znanych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja czy główna siedziba KGB.

Jako elitarny agent będziesz tropić tajemniczą postać o kryptonimie Perseus, której misją jest zburzenie światowej równowagi sił i zmiana biegu historii. Odkryj mroczne źródło tego globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson oraz nowych agentów stawiających czoła snutej od dekad intrydze.

Poza kampanią gracze mogą wykorzystać arsenał broni i sprzętu z epoki zimnej wojny w nowej generacji trybu wieloosobowego i zombie.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones