WIDEO: Zobaczcie Sarah Poulson w roli upiornej siostry Ratched

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Zobaczcie+Sarah+Poulson+w+roli+upiornej+siostry+Ratched-139222
WIDEO: Zobaczcie Sarah Poulson w roli upiornej siostry Ratched
Netflix udostępnia finałowy zwiastun do najnowszego serialu Ryana Murphy'ego o upiornej siostrze Mildred Ratched. Sarah Paulson zobaczymy w tej roli już 18 września. Obejrzyjcie wideo: 


"Ratched" to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy'ego i Iana Brennana opowiadający historię Mildred Ratched, pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego. W 1947 roku Mildred przybywa do Północnej Kalifornii w poszukiwaniu pracy w najlepszym szpitalu psychiatrycznym, gdzie przeprowadza się nowe i niepokojące eksperymenty na ludzkim umyśle. Wówczas wydaje się, że Mildred ma cechy idealnej pielęgniarki, jednak w miarę, jak wsiąka w system opieki nad chorymi psychicznie pacjentami i poznaje ludzi, którzy do niego należą, przez jej wymuskany styl zaczyna przezierać tlący się w niej od dawna mrok. Okazuje się, że nikt nie rodzi się potworem — potworem można się stać.

Inspiracją do powstania serialu "Ratched" i postaci wykreowanej przez Evana Romansky'ego, była niezapomniana pielęgniarka o tym samym imieniu w filmie "Lot nad kukułczym gniazdem".
Udostępnij: