Siostra Ratched kończy dyżur. Sarah Paulson potwierdza los serialu. Sezon drugi nie powstanie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Siostra+Ratched%22+bez+drugiego+sezonu%3A+Sarah+Paulson+potwierdza-153961
Siostra Ratched kończy dyżur. Sarah Paulson potwierdza los serialu. Sezon drugi nie powstanie
źródło: Materiały prasowe
Otrzymaliśmy potwierdzenie tego, co mogło wydawać się oczywiste po niemal czterech latach ciszy od premiery pierwszego sezonu "Ratched". Zrealizowany dla platformy Netflix serial Ryana Murphy'ego z Sarą Paulson w tytułowej roli nie wróci na kolejny sezon.
    

Czy to koniec serialu "Ratched"?
W 2017 roku platforma Netflix dała zielone światło na realizację dwóch sezonów serialu "Ratched". Pierwszy sezon zadebiutował w 2020 roku i zebrał szereg nominacji, m.in. do Złotych Globów oraz nagród Emmy. Od tego czasu było jednak cicho o potencjalnej kontynuacji. Jeszcze w 2022 roku Sarah Paulson mówiła, że nie jest pewna, czy doczekamy się drugiego sezonu.

Teraz jednak sama Sarah Paulson potwierdziła informację o końcu "Ratched" w rozmowie z fanem. Wypowiedź aktorki została uwieczniona i można ją obejrzeć na portalu X (czyli byłym Twitterze).

Zapytana wprost o to, czy dostaniemy drugi sezon "Ratched", Paulson ze smutkiem odpowiada: Nie.
"Ratched" - zwiastun
"Ratched" - o czym opowiadał serial?"Ratched" to serial o historii pielęgniarki Mildred Ratched. W 1947 r. Mildred przyjeżdża do Północnej Kaliforni szukając zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym, w którym zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludzkich umysłach. Kobieta rozpoczyna swoją przygodę jako oddana swoim obowiązkom pielęgniarka. Jednak w miarę infiltracji systemu opieki zdrowia i jego pracowników, u Mildred uzewnętrznia się od dawna tląca się w niej ciemność, ujawniająca, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim

Twórcą serialu był Evan Romansky. W obsadzie - oprócz Sary Paulson - znaleźli się Sharon Stone, Cynthia Nixon, Finn Wittrock, Jon Jon Briones, Charlie Carver, Judy Davis, Harriet Harris, Hunter Parrish, Amanda Plummer, Corey Stoll, Sophie Okonedo i Vincent D’Onofrio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones