Weź udział w konkursie i odmierzaj czas do premiery "Intruza"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/We%C5%BA+udzia%C5%82+w+konkursie+i+odmierzaj+czas+do+premiery+%22Intruza%22-94165
Już 5 kwietnia do polskich kin trafi "Intruz", ekranizacja bestselerowej powieści Stephenie Meyer, autorki sagi "Zmierzch". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać filmowe zegarki.


Jeśli chcesz mieć szansę na zdobycie jednego z zegarków, odpowiedz na nasze pytanie konkursowe. Nagrodzimy autorów dziesięciu najciekawszych tekstów.

Udział w konkursie można wziąć TUTAJ.

Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie (Saoirse Ronan) - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać. Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego… Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć…