Wielki powrót "Avatara" do kin. Zobacz go w formacie IMAX lub 4DX

https://www.filmweb.pl/news/Wielki+powr%C3%B3t+%22Avatara%22+do+kin.+Zobacz+go+w+formacie+IMAX+lub+4DX-147804
Wielki powrót "Avatara" do kin. Zobacz go w formacie IMAX lub 4DX
9 nominacji do Oscara, w tym 3 wygrane statuetki, a dodatkowo aż 30 innych nagród filmowych. Takimi statystykami mogą pochwalić się twórcy "Avatara", który trafił na wielkie ekrany w 2009 roku i był jednym z pierwszych filmów w technice kina trójwymiarowego. "Avatar" Jamesa Camerona pokochali widzowie na całym świecie, a już w grudniu w kinowym fotelu będziemy mogli podziwiać drugą część widowiska. Dla przypomnienia jednak już od 23 września obejrzymy ponownie w kinach produkcję z 2009 roku. W Cinema City również w spektakularnych formatach IMAX i 4DX.  

"Avatar" opowiada historię sparaliżowanego byłego komandosa, który dostaje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym o nazwie Avatar. Zostaje więc wysłany na planetę Pandora, gdzie zaprzyjaźnia się z lokalną społecznością i postanawia jej pomóc. W rolach głównych występują m.in: Sam Worthington, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Zoe Saldana czy Stephen Lang.

"Avatar" wchodząc do kin w 2009 roku był zupełną nowością na rynku filmowym. Został bowiem wykonany w dwóch technikach: tradycyjnej 2D oraz zupełnie nowej na tamte czasy technice 3D. Co ciekawe postprodukcja trwała aż dwa lata. Teraz ponownie będziemy mogli podziwiać ten widowiskowy film na wielkim ekranie kinowym. James Cameron i jego "Avatar" ponownie powalczą o serca kinomanów przed grudniową premierą drugiej części "Avatar: Istota wody". Już 23 września będziemy mogli powrócić na Pandorę i zakochać się raz jeszcze w niesamowitych efektach specjalnych i malowniczej krainie. W końcu właśnie takie filmy robią największe wrażenie na wielkim ekranie. Jeśli nie mieliście wcześniej okazji obejrzeć "Avatara" najwyższa pora nadrobić zaległości w Cinema City, a najlepiej w formacie IMAX lub 4DX. Biletów szukaj na www.cinema-city.pl

Sale IMAX zapewniają doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz krystalicznie czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie, a "Avatar" w 3D to przeżycie, którego nie da się opisać słowami. Sale IMAX znajdziecie w: Cinema City Sadyba (Warszawa), Cinema City Poznań Plaza (Poznań), Cinema City Punkt 44 (Katowice), Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Sala 4DX natomiast to miejsce, w którym filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu. Możesz poczuć wiatr we włosach przemierzając przestworza Pandory, czy turbulencje helikoptera podczas najlepszych scen akcji. Sale 4DX znajdziecie w Cinema City Arkadia (Warszawa), Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Manufaktura (Łódź), Cinema City Felicity (Lublin) oraz Cinema City Wroclavia (Wrocław).

Wybór formatu należy do Ciebie, jednak ostrzegamy, że jeśli raz spróbujesz któregoś z nich, nie będziesz mógł już z pewnym niedosytem oglądać filmów na standardowym ekranie kinowym, a biletów na grudniową premierę "Avatar: Istota wody" będziesz wyczekiwał z zapartym tchem.
Informacja sponsorowana