Wystartowały otwarte beta testy "Star Wars Battlefront"

Informacja nadesłana: EA Polska / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wystartowa%C5%82y+otwarte+beta+testy+%22Star+Wars+Battlefront%22-113875
Wystartowały otwarte beta testy "Star Wars Battlefront"
Electronic Arts poinformowało, że dziś wystartowały otwarte beta testy gry "Star Wars Battlefront". Mogą w nich wziąć udział posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Testy potrwają od dzisiaj do 12 października.W becie dostępne będą trzy tryby rozgrywki, każdy na innej planecie:
– Tryb "Atak AT-A"” na Hoth: bierz udział w bitwach z udziałem 40 graczy – jako rebeliant wzywaj na pomoc bombowce Y-wing i odpieraj natarcia AT-AT, a jako żołnierz Imperium broń maszyn kroczących i przy pomocy ich potężnego uzbrojenia zneutralizuj rebeliancką bazę.
– Tryb "Strefa zrzutu" na Sullust: na powierzchni planety rozbijają się kapsuły ratunkowe, a zadaniem Twojego zespołu jest ich przejmowanie. "Strefa zrzutu" to zacięte starcia 8 na 8 graczy, które wystawią na próbę Twoje umiejętności walki i strategicznego myślenia.
– Tryb "Przetrwanie" na Tatooine: graj solo lub we współpracy ze znajomym; przez sieć bądź na podzielonym ekranie. Odpieraj kolejne fale żołnierzy Imperium, w tym maszyn kroczących AT-ST, elitarnych szturmowców i nie tylko.


Aby zagrać, wystarczy udać się na PlayStation Store / Xbox Live Marketplace / EA Origin i pobrać za darmo klienta gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones