Beta "Star Wars Battlefront" rozpoczyna się 8 października

Informacja nadesłana: EA Polska /
https://www.filmweb.pl/news/Beta+%22Star+Wars+Battlefront%22+rozpoczyna+si%C4%99+8+pa%C5%BAdziernika-113690
Beta "Star Wars Battlefront" rozpoczyna się 8 października
Przygotujcie się na podróż do odległej galaktyki! Mamy przyjemność ogłosić, że beta "Star Wars Battlefront" będzie dostępna w dniach 8–12 października na PlayStation 4, Xbox One i za pośrednictwem Origin na PC. Beta Star Wars Battlefront to testy techniczne, dające fanom zaledwie przedsmak bitew Star Wars, w jakich będą mogli uczestniczyć już od 19 listopada, czyli od dnia premiery gry.


W becie dostępne będą trzy tryby rozgrywki na trzech słynnych planetach:
- „Atak AT-AT” na Hoth: bierz udział w bitwach z udziałem 40 graczy – jako rebeliant wzywaj na pomoc bombowce Y-wing i odpieraj natarcia AT-AT, a jako żołnierz Imperium broń maszyn kroczących i przy pomocy ich potężnego uzbrojenia zneutralizuj rebeliancką bazę.
- „Strefa zrzutu” na Sullust: na powierzchni planety rozbijają się kapsuły ratunkowe, a zadaniem twojego zespołu jest ich przejmowanie. „Strefa zrzutu” to zacięte starcia 8 na 8 graczy, które wystawią na próbę twoje umiejętności walki i strategicznego myślenia.
- Misja typu „Przetrwanie” na Tatooine: graj solo lub we współpracy ze znajomym – przez sieć bądź na podzielonym ekranie. Odpieraj kolejne fale wojska imperialnego, w tym maszyny AT-ST, myśliwce TIE, elitarnych szturmowców i nie tylko.

Oprócz możliwości przetestowania Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One i w Origin na PC, otrzymacie też szansę wypróbowania aplikacji Star Wars Battlefront Companion, podczas bety dostępnej tylko na stronie www.StarWarsBattlefront.com. Aplikacja ta umożliwia zabawę w strategiczną karciankę Obrona Bazy i pozwala zarabiać kredyty służące do odblokowywania w Star Wars Battlefront gwiezdnych kart, uzbrojenia i nie tylko. Aplikacja Companion to także możliwość przeglądania statystyk i postępów, dostosowywania zestawów wyposażenia i wyglądu żołnierza, łączenia się ze znajomymi i wiele więcej.

Niezależnie od tego, czy macie ochotę miażdżyć rebelianckie szumowiny, czy czujecie, że całemu Imperium dalibyście radę w pojedynkę, nie możemy się już doczekać, aż 8 października spotkamy was wszystkich w becie Star Wars Battlefront.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones