Zapraszamy na pierwsze pokazy przedpremierowe "Konesera"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Zapraszamy+na+pierwsze+pokazy+przedpremierowe+%22Konesera%22-97368
Kino Atlantic zaprasza na pierwszy w Polsce przedpremierowy pokaz filmu "Koneser" w reżyserii Giuseppe Tornatore. Obraz zostanie zaprezentowany polskiej publiczności aż dwa tygodnie przed oficjalną premierą kinową i specjalnym pokazem w weekend otwarcia festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu. Dodatkowo organizatorzy zaplanowali dla widzów wiele atrakcji i nagród.

Już w nadchodzący piątek, 19 lipca odbędzie się pierwszy przedpremierowy pokaz znakomitego filmu autora "Maleny" i  oscarowego "Cinema Paradiso" Giuseppe Tornatore. Będzie to wyjątkowa okazja, aby samemu przekonać się o tym, że "Koneser" to zdecydowanie najbardziej zaskakująca filmowa propozycja tego lata, prawdziwy rarytas wśród hollywoodzkich sequeli i blockbusterów. Okrzyknięta najlepszym filmem roku, "Koneser" otrzymał aż sześć prestiżowych nagród Davida di Donatello (określanych mianem włoskich Oscarów) i tyle samo statuetek Nastri d'Argento, które przyznaje Związek Włoskich Krytyków Filmowych. Dla wielu, nowy film Tornatore jest murowanym faworytem przyszłorocznych Oscarów oraz kolejnych europejskich nagród filmowych.

Virgil, światowej sławy aukcjoner i znawca sztuki (Geoffrey Rush) posiada pokaźną i nie do końca legalnie zgromadzoną kolekcję najsłynniejszych kobiecych portretów. Gdy piękna i zagadkowa dziedziczka ogromnej fortuny zleci mu wycenę swoich zbiorów, koneser zostaje wciągnięty w miłosną intrygę swojego życia. Rywalami gwiazdy "Piratów z Karaibów" w tej pasjonującej rozgrywce będą Donald Sutherland, Jim Sturgess i zjawiskowa Liya Kebede.


Pokazy przedpremierowe w Kinie Atlantic:
piątek, sobota – godz. 21:00
niedziela – godz. 20:45

Przed piątkowym seansem rozlosowane zostaną nagrody, które zadowolą nawet najbardziej wymagających koneserów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones