Aleksandra Gietner

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/45556/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":392,"rate":7.012755102040816,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Gietner
 • Prawie cała pierwsza połowa do wywalenia
  1) "Jej mama Ewa ciągle pracowała, więc babcia przygarnęła"
  Jej babcia przygarnęła ją, bo matka była patologią, która wybrała związek z konkubentem i drugim dzieckiem, niż własną córką.
  2)" Ola była grzeczną dziewczyną"
  Ola nie była grzeczną dziewczyną. Kradła, uciekała z domu itd, już od najmłodszych lat
  3)"(...)Kiedy zmarł jej ojciec(...)" jej ojciec nie zmarł (albo przynajmniej nic o tym nie wiadomo). Do ich miasta, przyjechał w delegację jakiś weterynarz, z którym jej matka się przespała i więcej żadna z nich nie widziała na oczy.
  4) "(...)matka powtórnie wyszła za mąż" nie wzięła ślubu tylko żyła w konkubinacie.

  Największą prawdą jest to, że zmarnowała życiową szansę. Wybrała piwo na ławce w Pabianicach, zamiast lot do Stanów, być może po lepsze życie. Teraz żyje na marginesie życia społecznego, wychodząc i wracając do więzienia, ćpając itd. Jej córkę wychowuje jej babcia, która wychowywała ją, a jej syn jest gdzieś w domu dziecka albo w rodzinie zastępczej. Idealny przykład, że zamiast ją resocjalizować i utrzymywać, trzeba było ją (uwaga, mocna teza) zutylizować. Pewnie skończy jak jej mama, która przez 4 miesiące leżała martwa w mieszkaniu bez prądu, bo był odcięty, samotna, bo konkubenta zgarnęła policja, niezauważona i na koniec zjedzona przez bogu ducha winnego psa.

 • Beata2612 Mocne. Jej życiorys to jest naprawdę dobry temat na film.

 • Beata2612 możesz dać jakieś odnośniki do tego jak zmarła ? ktoś coś pisał ? brzmi okrutnie ;/