Charles Bukowski

Heinrich Karl Bukowski Jr.

7,8
48 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Charles Bukowski

Witam wszystkich. Bardzo, ale to bardzo potrzebuję biografii Bukowskiego (wiem, że są w
internecie, ale ja potrzebuję w formie książkowej). Nigdzie nie mogę znaleźć-w żadnej księgarni
internetowej, w bibliotekach też szukałam.
Czy ma ktoś może takową książkę? Po polsku lub po angielsku. Chętnie odkupię.

dzejkubjak

http://www.amazon.co.uk/Charles-Bukowski-Locked-Arms-Crazy/dp/1847675603/ref=sr_ 1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1394828196&sr=1-1-catcorr&keywords=Charles+Bukowski%3A+ Locked+in+the+Arms+of+a+Crazy+Life

Jeśli masz pytania co do procesu zamawiania to śmiało pytaj.

bart_diggy

W takim razie, pierwsze pytanie-ile kosztuje przesyłka? I drugie-nie będę musiała opłacać cła?

dzejkubjak

Koszt przesyłki przy małych zamówieniach jest wysoki, za jedną książkę będzie to około 10 funtów. Natomiast jeśli złożysz zamówienie za ponad 25 funtów to przesyłka jest darmowa. Wysyłają kurierem DHL i paczka przychodzi w 3-4 dni.

Cła nie ma, gdyż jest to zakup w UE. VAT jest wliczony w cenę.
Jeśli chcesz to mogę zamówić tę książkę i wysłać Ci ją listem za ok. 7-8 zł, często robię zamówienia na Amazonie.

dzejkubjak

Poszukiwania książki aktualne? Jeśli tak, pisz na PW

rofhessa

dziękuję ślicznie, ale już niepotrzebna. 9 maja miałam maturę ustną (a do tego była potrzebna), ale poradziłam już sobie ;)

rofhessa

czy masz nadal książkę?

Ziemba_p

Naturalnie :) O co chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones