Dakota Blue Richards

7,0
1 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Blue Richards

Zawsze wyobrażałam sobie Lyrę taką jaką jest Dakota....po prostu taką samą...wydaję mi się jakby przez wszystkie te lata od przeczytania po raz pierwszy książki Pullman'a jakby mój dajmon przeewulował się wreszcie w jedną postać....tak było z postacią Lyry, kiedy usłyszałam o ekranizacji filmu to niestety za późno było to przed samą premierą kiedy zwiastun był puszczany nawet w telewizji no i zobaczyłam Dakote, pomyślałam za pierwszym razem że cieszę się z tego że Daniel tam gra ale Dakota z wyglądu była naprwadę przyjazną, miłą dziewczynką i wreszcie kiedy obejrzałam Złoty Kompas moge zagłosowac na nia 10/10 i powiedziec ze to debiut roku oraz że napewno będę obserwować jej kolejne dokonania i kto wie może to być w przyszłośći naprawdę dobra aktorka....

Agie

Moze malo na temat ale nie zakladam nowego.
Wlasnie obejrzalem "Zloty kompas" i jakie bylo moje zdziwienie ta dziewczyna wyglada jak moja kuzynka 20 lat temu, doslownie kropla w krople blizniaczka... mily szok...
umieszczal zdjec nie bede oczywiscie.
ale kuzyneczka to naprawde piekna kobieta (teraz juz 30letnia)
w jej wieku identyczna, wprost nie mozliwe...
Dakota w wieku 20-30 lat wyksztalci sie na naprawde nieprzecietnej urody kobiete...
niestety zezwolenia na umieszczenie zdjec nie mam, postaram sie ja naklonic do tega...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones