Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Odkąd obejrzałem GNJ zastanawiam się jakim cudem on nie dostał Oscara za tą rolę. Nie oglądałem Pianisty ale i bez tego mogę stwierdzić, że w 2002 r. nie było lepiej zagranej roli od Rzeźnika.

Calcs

ja widziałem Pianistę i Schmidt z Nicholsonem i Oscara powinien dostać albo Jack albo Daniel za Gangi a nie Brody

PanLeszek_2

jack wcele nie powalil

DonVitoCorleone

był lepszy niż w Lepiej byc nie może

PanLeszek_2

nie uwazam tak

PanLeszek_2

w lepiej byc nie moze gral ciapula, ale tak mialo byc. w szmicie mial grac spokojengo normalneg faceta a wyszeld ciapul.
ogolnie - dobra rola, ale nic specjalnego czy trudnego

DonVitoCorleone

rola De Niro w Ojcu 2 to nic trudnego typowe naśladownictwo i nauczenie się kwestii w języku włoskim na pamięć

PanLeszek_2

nie kompromituj sie

PanLeszek_2

ps argo slaby

DonVitoCorleone

Twoja stara jest słaba jak aktorstwo Afflecka

PanLeszek_2

podobal ci sie? obejrze jeszcze na pewno licolna choc to pewnie popranie polityczna apologia hameryki, i poradnik z nominacja de niro ktorego tak nie lubisz

Calcs

no bo gosc dostanie zaraz 3 oscara za Lincolna. Też nie może dostawać za każdym razem bo miałby już z 6 :D

blekini

Tak samo myśli i Akademia, dlatego co trzecia aktorka ma na koncie Oscara, a co druga nominację. Porządnie bym tam potrząsnęła tymi dziadkami, żeby zaczęli racjonalnie rozdawać statuetki, a nie szastać nimi na prawo i lewo, przyznając je jakimś średniakom.

aviatorka_06

ale Day lewis to Bóg aktorstwa on raczej dostaje zasłużenie te nagrody

PanLeszek_2

Aktor/ka z dwoma Oscarami na koncie musi mieć talent. Nawet Akademii nie zdarza się dwa razy popełnić tego samego błędu. Co innego, gdy za przeciętne role wręczają tę statuetkę (jak np. wyżej wspomniany Brody, który był moim zdaniem słabszy nawet od Caine'a, a postać Szpilmana była raczej ciekawsza i uważam, że można było się w tej roli lepiej zaprezentować). Nie wspominając już o nagrodach dla takich multitalentów jak Halle Berry.

aviatorka_06

a to chyba że tak :) smutne że tak znakomity aktor jak Al Pacino którego aktorstwo miało wpływ na nowe pokolenie gwiazd Hollywood ma tyle samo Oscarów co Berry czy Bullock .

PanLeszek_2

Co ma dopiero powiedzieć Peter O'Toole.

aviatorka_06

dokładnie tak .Zapomniałem o nim .Jest lepszy od wielu aktorów z 2 Oscarami

PanLeszek_2

LOL, to ty.

aviatorka_06

23,5 cm długości 16 cm obwód zapamiętaj myszko

Calcs

Fakt-w 'Gangach Nowego Jorku' brzydko mówiac "urywa dupe".Zreszta gosciu jest genialny w kazdej roli.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones