Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

Daniel dopiero od dziś ma 1000 głosów i jest liczony w rankingu. Dziwny jest ten świat :). Gdyby zagrał w "Piratach..." miałby już 10 tys. ... cóż...

Jorjan

Bardzo mnie cieszy fakt pojawienia się Daniela w rankingu. Tymbardziej, że wstałem skacowany i pijąc wodę mineralną, kliknąłem w zakładkę "TOP100" Ludzie. Perspektywa pojawienia sie Day'a Lewis'a na "6" miejscu bardzo mnie orzeżwiła i przebudziła. Mam nadzieje, że zadomowi się na stale w tym bezsensownym rankingu.

Pozdro.

Klinar

Dodam jeszcze, że w "TOP100" Świat, zadebiutowało dziś dzieło Alfreda Hitchcooka, pt."Okno na podwórze", dlatego myślę, że jest coraz lepiej ;].

Klinar

A dziś o 11.05 na Ale kino! Akt Oskarżenia by Alfred Hitchcock...

Jorjan

Tylko, że wieczorem wrócą dzieci z piaskownicy i zaczną pytać "A kto to jest?" i ocena poleci w dół...

_Ja_

Rzeczywiście gonie kojarzę. Ale pyła jakaś wzmianka o "piratach...". Czy on był brany pod uwagę do jakiejś roli??

kinia_91

Nie sądzę, że starał się o role Sparrowa, bo:
1) wygrałby z Deppem - jest lepszym aktorem
2) Day-Lewis nie pcha się do byle gówna (wyjątek: Gangi Nowego Jorku)

_Ja_

tak - Day-Lewis jest bardzo dobrym aktorem i ciesze sie ze jest brany pod uwage w rankingu (chociaz nie zaprzeczam ale pewnie zaraz spadnie bo dzieci neostrady sie zdziwia gdzie ich aktorzy z Spider-mana albo Malych agentow), lecz nie moge dac mu 9,10/10 gdyz brakuje mu do takich osob ktorym dalem ta ocene (Brando, Pacino, DeNiro), ale z czystym sumieniem daje mu 8/10 co i tak jest bardzo dobra ocena a i srednia nie ucierpi (ma srednia ponizej 8.00)

Vin_McQueen

hmm co do mojego poprzedniego postu to w srednia mialem na mysli w top100 (7.74 a tu ma 8.36) (?) wiec nie wiem co jest grane z tym rankingiem... admini poprawiac bledy!! :)

Vin_McQueen



Pomyśl, jakby brano do rankingu bezpośrednio średnią danego aktora - to na pierwszych 100 miejscach byłyby cały czas jakieś sezonowe gwiazdki.. Przykład - debil, który właśnie zawitał w top100 świat, zagrał w 3 filmach a ma średnią grubo ponad 9.. Wejdź teraz na foro Roberta de Niro, zobacz, że ma dość niską w porównaniu do niego średnią, a jest pierwszy.. wniosek: Na dole listy masz wzór jak liczona jest średnia do rankingu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones