Henry Cavill

Henry William Dalgliesh Cavill

8,2
50 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Cavill

On na zagrać Jacka Hyde'a w Greyu? To chyba jakiś żart... Będzie bardziej męski i przystojniejszy niż Grey, hahahaha. To on miał zagrać Christiana!

Milou

Hahaha prawda

Malinka11d

To jakaś plota, którą sam zdementował w wywiadach. Po prostu ludzie tak często go o to pytali, że zaczął się z tego nabijać.
Źródło: http://entertainthis.usatoday.com/2015/07/23/henry-cavill-finally-stops-messing- with-everyone-about-those-fifty-shades-of-grey-rumors/

SleepyAngel

ale czytałam o tym dzisiaj w Men's Health a on chyba autoryzuje takie wywiady więc może jednak to prawda a prawdą na pewno jest, że będzie seksowniejszy niż Grey

ussia4

Dokładnie, też widziałam ten wywiad. Oraz inny, w którym nie zaprzeczał tej propozycji.
Ale ponieważ go nie gra, wysnułam teorię, że przez te wszystkie śmichy-chichy z tego powodu zrezygnował z tej roli, szczególnie, że jego kariera wreszcie nabiera zasłużonego tempa :)

Milou

Przecież rola Jacka Hyde jest już dawno obstawiona przez Erica Johnsonsa, który grał już w drugiej części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones