Henry Cavill

Henry William Dalgliesh Cavill

8,2
50 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Cavill

Najlepszy Superman.

użytkownik usunięty

Jestem ciekaw waszego zdania.
Dla mnie Christopher Reeve, za nim Henry .cavill.

W 100% się zgadzam

Mateusz200

Na pewno lepszy niż Brandon Routh - Chociaż prędzej i później i tak inny aktor go zastąpi, więc ja akurat się tak nie przyczajam do jednego aktora w danej roli :)

dla mnie najfajniejsi Supermani to Dean Cain i Henry Cavill bo w ich wykonaniu Clark Kent nie wychodził na ostatnią łamagę
a lubię go na równi z jego alter ego ;)

użytkownik usunięty
seth10

Clark wykonaniu Christophera Reeve jest najlepszy musi być trochę łamagą bo jest gosciem który pracuje w gazecie a zakłada jedynie okulary gdyby nie to dawno został by już zdemaskowany.Superman Jest dobr.ą osobą a nie geniuszem ze stoma talentami .Jedną z przyczyn porażek BvS jest zmienia Supermana w Batmana .Po co z dwóch różnych osobowości postaci Tworzyć jedną ,Czy chciałbyś by Captain Ameryka zachowywał się jak Iron man ? Nie zrozum mnie źle Henry Cavill jest świetny jako Superman Jak pokazało J.L jak jest dobry jest scenariusz (Oczywiście chodzi mi o Scenariusz Samej postaci supermana nie całego filmu :) ) to Cavill świetnie nadaje się do tej roli.

seth10

W komiksach Clark Kent BYŁ łamagą, a raczej takiego udawał. Nawet jeśli ktoś by pomyślał: "HMMM, ten koleś bez okularów jest niesamowicie podobny do Supermana", to zaraz by zrezygnował z tej myśli widząc niezdarność Kenta, bo taka fajtłapa nie mogła by być superbohaterem. Do tego ciągle się garbi, jego włosy są w nieładzie, zmienia lekko głos i nosi workowate ubrania, aby ukryć muskulaturę.
Superman (w rajtuzach i pelerynie) nie nosi maski, bo jego maską jest Clark Kent.
Najlepszy (czyli wierny komiksowemu pierwowzorowi) był Christopher Reeve. Obejrzyjcie sobie pierwszego “Supermana”, który mimo upływu lat jest znacznie lepszy od filmów Snydera i zwróćcie uwagę na to, jak Reeve przyłożył się do detali. Odgrywa tam "dwie role" i robi to naprawdę świetnie.

sakinom11

@sakinom11: Podpisuję się pod tym. Christopher to był najlepszy Clark i Kal-El. :)
Henry jest na drugim miejscu, bo jest bardzo podobny i nieźle gra.

Dean Cain.

Ja osobiście najbardziej lubię Supermana w wykonaniu Cavilla, bo i też koncepcja Zacka Snydera na pokazanie tej postaci najbardziej do mnie przemawia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones