Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 229 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Bo gdybym był, to Jack byłby pierwszy w kolejce aktorów, których bym chciał obsadzić ;)

Podejrzewam że Brad Pitt byłby drugi w twojej kolejce ?

użytkownik usunięty
SzymonS1

A ty przestań być dla mnie taki złośliwy!

Ahahahahahahahah. xD
Chyba dokopałam się do przykładu okrutnego prześladowania, ŻĄDAMY BANA DLA SZYMONAS1, NATYCHMIAST.

użytkownik usunięty
Ciri94

Czyżbyś się za dużo nawdychała gazu rozweselającego pisząc ten post? ;) Poza tym wiem, że ten powyższy wpis Szymona nie wygląda na prześladowanie, ale ja doskonale wiem co miał na myśli pisząc go. On chciał mnie powkurzać nawiązując do pewnego tematu, którego potwornie żałuję, że napisałem.

Ależ ja doskonale wiem, o jaki temat chodzi (jak można zapomnieć o najgłupszym temacie na forum Pitta ever?) i dlatego właśnie się śmieje. :D Tak to już jest na filmwebie, że zanim coś napiszesz debilnego, powinieneś się dobrze zastanowić, bo potem tego nie usuniesz i trzeba liczyć się z konsekwencjami. Ja dalej nie widzę tu żadnego prześladowania. To tylko niewinny żarcik, trochę dystansu do swojej osoby by Ci nie zaszkodziło. Szymon lubi sobie czasem złośliwie pożartować, ale jakbyś go poznał bliżej, to wiedziałbyś, że w gruncie rzeczy to w porządku człowiek (chociaż gimbus ze skłonnością do hipsterstwa).

SzymonS1

:D
Ty....Ty prześladowco!!! Zbrodniarzu, człowieku bez serca ani sumienia, jak śmiesz takie rzeczy wypisywać?
_______

A Leo trzeci.

Ciri94

'A Leo trzeci" - SMUTECZEK...
jak tu dotarłaś ?!

SzymonS1

Nie bój się, nie jestem jakimś stalkerem albo Twoją psychofanką.
Zobaczyłam na fejsbuczku, że Nicholson ma urodziny (a właściwie miał) i weszłam tu sprawdzić, czy ktoś składał życzenia. A tu taka perełka.

Ciri94

"nie jestem jakimś stalkerem albo Twoją psychofanką" - Smuteczek....

SzymonS1

Czemu smuteczek, jak masz olejoo? Jeszcze mnie chcesz sobie zwalić na głowę?

Ciri94

Ale moją psychofanką zawsze możesz zostać....
Niekoniecznie muszę przecież odwzajemniać twoje uczucie...
huehuehhueh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones