Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
84 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Kiedy umarł Jack Nicholson bo nigdzie niema informacji ?

Sneak

A skąd przypuszczenie, że zmarł???

Nessy_J

Czarno białe zdjecie i kiedyś toś mi mówił że nie żyje

Sneak

Czarno białe zdjęcie nie oznacza, że dany aktor nie żyje. Ów "ktoś" miał błędne informację. Nie zastanowiło Cię dlaczego nie możesz znaleźć info o jego odejściu? Nicholson zawiesił swą aktorską działalność. A wieść o jego śmierci z pewnością nie ujdzie uwadze świata.

Nessy_J

To co on teraz robi jak nie gra w filmach , skąd bierze pieniadzę na życie i czy wogóle nie pokuzję się w mediach ?

Sneak

Wydaje mi się czy masz coś z główką ? :) Ktoś taki jak on ma pieniędzy wystarczająco :)

kane188

No nie wiem on raczej do oszczędnych nie należał.

Sneak

Z tego co mi wiadomo to zawiesił swoją karierę ze względu na zły stan zdrowia i problemy z pamięcią. Co do pieniędzy- zarobił już tyle milionów, że starczyło by mu na kolejne kilkadziesiąt lat.

Pieczona_Kaczka7

To on zarabia wiecej niz politycy , dobry musi byc aktor z niego skoro ma milion złoty na koncie , ja zarbiam mało a też bym chcial zarobic milion , a takie pytanie czy Jack nicholson był kiedyś w polsce albo rozdawał pieniadze biednym ?

Sneak

A takie pytanie ile masz lat? :)

The_Who

14 i niedługo 15 bede miał a czemu pytasz ?

Sneak

Tak z ciekawości :)

The_Who

Hmmmm...

Sneak

pyta, bo nie wierzy, zeby dorosly czlowiek mog byc tak bardzo odizolowany od mózgu

black_bastard

dobre hehe

Sneak

z twoim IQ dobrobyt ci n ie grozi

Sneak

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
płaczę

Sneak

ile ty dziecko masz lat, że zadajesz takie kretynskie pytania ?

black_bastard

Nie ma głupich pytań,są tylko głupie odpowiedzi.

filthy_pig

Gdyby nie było kretyńskich pytań, nie było by kretyńskich odpowiedzi.

noquarter98

Ha! Ale żeś go zgasiła

Thorson

Bo wkurza mnie to powiedzenie, jest bez sensu.

noquarter98

Całkowicie się z tobą zgadzam

Sneak

Jeeezuuu!!! A idź mi pan z takim debilizmem! On jest dość sławny, więc jakby umarł to by raczej była jakaś informacja.

Thorson

Typowy trolling, a Wy się w polemikę wdajecie.. geez ;O

Sneak

żyje i ma sie calkiem dobrze. Artykuł ze stycznia 2016r http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,19444204,jack-nicholson-z-corka-na-meczu-lor raine-jest-sliczna-obok.html

Sneak

No przeciez nie zyje. Nie rozumiem czemu sie tak go czepiacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones