James StewartI

James Maitland Stewart

8,5
10 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Stewart

To chyba największy dżentelmen w historii kina. Nie przebije go nawet Sean Connery. Jego kreacje użekają spokojem, inteligencją, czasem naiwnością i urokiem. Potrafi też być twardzielem. Uwielbiam go w Zawrocie głowy.

Patrol

Zgadzam sie absolutnie. W zawrocie glowy byl niesamowity. Ale ja osobiscie uwazam, ze w Oknie na podworze byl (jesli to mozliwe) jeszcze lepszy. Wspanialy i genialny aktor.Teraz juz takich nie ma.

Patrol

Rzeczywiście w obu filmach był świetny, ale ja wolę go w "Filadelfijskiej opowieści". Nikt tak nie potrafi udawać pijanego ;-)!!

Patrol

Myślę, że największym dżentelmenem w historii kina był jednak Gregory Peck:-)
Ale Stewart był niewątpliwie lepszym aktorem. Wspaniale zagrał w filmach Hitchcocka, ale był świetny także w "Anatomii morderstwa" i w filmach "To wspaniałe życie", "Filadelfijska opowieść", "Skelp na rogu" i "Pan Smith jedzie do Waszyngtonu." Poza tym super grał w westernach.

Patrol

Najlepsza rola: Zawrót głowy. Moim zdaniem można z nim równać tylko Cary'ego Granta.

Patrol

Ja Jamesa Stewarta uwielbiam za rolę Alfreda Kralika...coś wspaniałego:)

Patrol

Sean przy nim jest jak wieśniak bez szkoły...(którym de facto jest)
** ZA KROTKI ZA KROTKI **

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones