Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Jeżeli ktoś uważa, że 'tak' to niech poda za jaką rolę miałby tego Oscara otrzymać i dlaczego był lepszy od laureata.

Natomiast jeżeli ktoś uważa 'nie' to niech po prostu wpisze słowo NIE

Czekam na odpowiedzi

Tak! za piraci z Karaibów. Johnny stworzył postać która jest rozpoznawana przez każdego.Johnny świetnie wcielił sie w role Jacka po jego minie gestach itp. można poznać co chce zrobić co myśli co chce powiedzieć.

Lilly_

A szczególnie za "klątwa czarnej perły"

Tak. Za Jacka Sparrowa, kultową postać bez której seria Piratów byłaby mdła i nijaka, jak i za Sweeney Todda oraz Marzyciela.

tak
za całokształt, ze wzgledu, że jego role są wyśmienite, ale 'nie oskarowe'

Oczywiście, że TAK.
Dałabym mu za całokształt, ale uważam, że przede wszystkim za wszystkie części PIRATÓW Z KARAIBÓW- Jack Sparrow stał się dzięki niemu jedną z naibardziej popularnych i uwielbianych postaci kinowych!!!!

guniaa17

Sparrow stał się postacią kultową! :)

Moim zdaniem Depp zasłuzył na Oscara za całokształt (szczególnie zaś za "Swenny..." i "Edwarda...". Świetne role :)

martynab

no swenny podobno lepiej niz dey lewis za "krew". szykuje sie uczta!

DonVitoCorleone

nie zrozumiałeś ironii zapodanej przez life _kills
Day Lewis > wszystkie role nominowane do Oscara w 2008 (w tym Depp za Todda )

lotr12345

czyzby?:)

Nie zasłuzył na Oscara

Tak! Za Las Vegas Parano! ;D

Little_Green_Bag

buhahaha to akurat najglupszy film w jakim gral i rola tez podobnej proby

NIE

użytkownik usunięty

Na pewno NIE

użytkownik usunięty

Tak

Zdecydowanie zasłużył, nie trzeba lubić tego pana, żeby stwierdzić, że "Edward.." był zagrany genialnie i myślę, że nikt nie wykreowałby tej postaci w podobny sposób. Oczywiście podobne zdanie mam o "Sweeney Toddzie", który był nie tylko zagrany po mistrzowsku, ale także doszedł do gry bardzo przyjemny śpiew.

AntiCh

Tak, "Edward.." i "Sweeney..." to jego 2 najlepsze role. Dorzuciłbym jeszcze Gilberta Grape'a, chociaż sam film nie przypadł mi do gustu, ale rola Deppa naprawdę bardzo dobra.

użytkownik usunięty

Tak, za rolę Sweeney Todda. Śpiewał jak dla mnie średnio na jeża, ale z grą aktorską było świetnie. Niestety Daniel Day -Lewis był bezkonkurencyjny :)

Oczywiście, że powinien i to nie jednego!
Skoro czasem nawet takie głąby dostają..
on już dawno powinien go mieć
A za Piratów tym bardziej
golibroda'
Marzyciel
sekretne okno
edward nożycoręki!
jest dużo takich ról

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones