Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
239 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

mimo ze johnny nie skonczyl szkoly aktorskiej bez watpienia posiada nieposlednie umiejetnosci aktorskie. tym bardziej swiadczy to o jego talencie. gdyby dodac do tego wyksztalcenie aktorskie mozna by sobie wyobrazic jak wygladalaby jego gra.

kinoman0

Ze szkołą, czy bez to niezły aktor, ale nic więcej.

Ulisseska

uli pamiętasz nasze filozoficzne dysputy na forum inne ?
swego czasu byłem tam znany i lubiany

lotr12345

Nie no, jasne że pamiętam.

użytkownik usunięty
lotr12345

tak Melonie, pamiętamy twą wysoką kulturę i miłe obycie, wspominamy cię miło

no kultura aż mi dupą wychodziła tyle jej miałem

użytkownik usunięty
kinoman0

Mroczki też bez szkoły aktorskiej a chyba nikt nie podważy ich aktorskiego kunsztu.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm czy ja Cię znam?

użytkownik usunięty
kinga_j

Kingo!!! Chryzantemo moja!!

Dead man!!! Prawie Cię nie poznałam. Masz taki sekretny nick. Co słychać? Administratorzy muszą Cię bardzo lubić skoro nie usunęli Ci jeszcze konta!!

użytkownik usunięty
kinga_j

Chyba tak właśnie jest, bo konto zgłosiłem do usunięcia tydzień temu a wciąż mogę się na nie zalogować, tylko coś tam się pojawia - akceptacja regulaminu. I usunęli mi wszystkie głosy :(

Kazali mi dać bardziej kolorowy avatar, więc dałem :P

Tęskniłem!

Nie usunęli! Mam podobieństwo 48,9%!! Lubię prawie takie same filmy jak Ty!

użytkownik usunięty
kinga_j

Co drugi film lubimy :P

Tego drugiego Dead Mana możesz usunąć ze znajomych!

e nie... Lepiej wygląda jak mam 4 znajomych, niż 3. Załóż jeszcze z 3 konta to będę mieć ich 7. Choć nie wiem czy to naprawdę Ty, Dead man'ie is mad, każdy może się pod Ciebie podszyć :o

użytkownik usunięty
kinga_j

Jest tutaj kilka świrów, które mogłyby to zrobić. Pytaj się mnie, udowodnię Ci, że ja to ja!

Kinga to jedno z Twoich trzech imion!

ciiiiiii to miała być tajemnica! A więc hmmmmmmmm - na jakim kierunku studiujesz? (to podchwytliwe pytanie)

użytkownik usunięty
kinga_j

To podchwytliwe pytanie w rzeczy samej. Jeszcze nie studiuję. I codziennie mam inaczej na imię!

Eee tam,każdy może to wiedzieć. Co lubisz najbardziej robić?

użytkownik usunięty
kinga_j

Uprawiać seks z owocami. Żartuję :P

"Co lubisz najbardziej robić?"
Obojętne co. Byle z Tobą, Kingo... :))

Ale z Ciebie dowcipniś! Ok, to możesz być Ty. Średnio podoba mi się Twój nowy avatar.

użytkownik usunięty
kinga_j

Zmienię go za jakiś czas. Miał być kolorowy, więc taki jest. Potem wrzucę jakiegoś Deppa.

Masz wątpliwości że to ja? Znam Twoje wszystkie sekrety! Na pulpicie masz folder o nazwie Johnny Depp a do komunii świętej poszłaś w garniturze starszego brata.

Wszystko wyjawiłeś !! A ja wiem, że na drugie imię masz Sylwia i nosisz przydługawe spodnie!!! Czemu avatar miał być kolorowy?? Dodaj kolorowego Depp'a.

użytkownik usunięty
kinga_j

Musiałem odpowiedzieć sam sobie, bo nie chciał się wyświetlić Twój komentarz.

Wiesz co... Teraz jestem skończony. Mogłaś zachować to dla siebie!

Robert mi kazał kolorowy avatar wrzucić. Zmienię jutro albo pojutrze.

To zobaczymy! Twoje komentarze coś też mi się nie wyświetlają zbyt szybko... Zdążyłam nawet wyjść z psem na spacer.

użytkownik usunięty
kinga_j

Ja zdążyłem pójść do sklepu po bułki. Filmweb się sypie.

To przez usuwanie Twojego konta. Cała energia na jedno konto. Będziesz jadł bułkę?

użytkownik usunięty
kinga_j

To by wyjaśniało czemu w ostatnich dniach w ogóle komentarze się nie wyświetlają. Czy będę jadł? Ja ją już jem, kobieto!

Z czym????????????????????????????

użytkownik usunięty
kinga_j

Samą bułkę. Nie stać mnie na to, żeby coś na nią położyć. A Ty co dziś będziesz jadła?

Masło.

użytkownik usunięty
kinga_j

Samo?

Czy dostrzegłaś to co ja dostrzegłem teraz?

Samo. Chodzi Ci o to, że powinnam Ci go trochę pożyczyć. Sama bułka jest niedobra

użytkownik usunięty
kinga_j

Chodzi mi o to, że ja mam bułki a Ty masz masło. Dopełniamy się. Chciałbym posmarować Tobą chleb.

Nie stać Cię na chleb. Pozostała Ci tylko bułka, którą zjadłeś. Zresztą ja już masło też.

użytkownik usunięty
kinga_j

Bułki są droższe od chleba. Chyba.

Nie o Twoje masło mi chodzi, a o Ciebie... Czy jest szansa, że kiedyś mnie pokochasz?

Czy wydaję Ci się zbyt surowa? Być może tak jest. Masz kilka wad, które mnie drażnią.

użytkownik usunięty
kinga_j

Jesteś surowa.

Wymień je. Zmienię się dla Ciebie.

Masz codziennie nowe imię, a ja nawet jednego nie zapamiętam, nie wyglądasz jak Depp i masz żonę.

użytkownik usunięty
kinga_j

To, że masz kiepską pamięć, to już nie moja wada, lecz Twoja...

Skąd wiesz, że nie wygląda jak Depp? Nie mam już żony!

Uraziłeś mnie teraz. Zawsze myślałam, że moja pamięć jest doskonała. Wyglądasz jak Depp? Czy Twa była żona wie, że nie jest już Twą żoną?

użytkownik usunięty
kinga_j

Przepraszam..

Wyglądam inaczej, ale też świetnie! Moja była żona sama poprosiła o rozwód. Nasz związek jest zakończony. Tylko Ty mnie interesujesz :)

i Robert. Chociaż przypuszczano, że to ja jestem Robertem.

użytkownik usunięty
kinga_j

Teraz się właśnie zastanawiam czy nim nie jesteś. Ta "różdżka" mnie zastanawia..

Muszę kończyć. Na razie Kingo/Robercie :)

Pa :)

Dead manie!!! Dotrzymałeś słowa!! Wzruszyłam się. Zaczynam dostrzegać coraz więcej Twych zalet!!

użytkownik usunięty
kinga_j

Zawsze dotrzymuję danego słowa!

Nie zawsze:(

użytkownik usunięty

Komentarzu, objaw się!

Jaki znowu komentarzu???? O nie!!!!! Znowu jestem czyimś kontem??

użytkownik usunięty
kinga_j

Spokojnie. To moje sztuczki na naprawienie filmwebu :P

A to dobrze. Zbyt często bywam inną osobą. Ale sztuczka działa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones