KajolI

Kajol Mukherjee

8,5
4 081 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kajol

Nie jestem fanką bollywoodzkiego kina, ale Kajol zrobiła ostatnio na mnie ogromne wrazenie w filmie 'My name is Khan'. Mam tu na myśli scene rozpaczającej matki po śmierci dziecka. Zagrała ją naprawde przekonująco. Mysle ze nie przesadze, jesli powiem ze to jedna z najlepiej zagranych scen tego typu jakie widziałam. To utalentowana i niezwykle piękna kobieta!

Adriannaa

zgadzam sie, scena naprawde niezła, ten jej krzyk, aż za serce chwyta.

Naprawde dała czadu :P:P

anulka01

cały film był wspaniały... my name is khan ruwnierz zrobil na mnie spore wrażenie.

Adriannaa

Na mnie również zrobiła duże wrażenie w tej konkretnej scenie. Drugi jej popis - kiedy była na miejscu tragedii i wyzwała Khana. Szkoda, że nie miała więcej możliwości do popisania się w tym filmie. Bardzo chętnie zobaczyłbym ją w jakiejś innej ambitnej produkcji, niekoniecznie reżysera z Indii.

BartSmith

Niestety Kajol w większości występuje w filmach typu "komedia romantyczna", a szkoda, bo ma talent do dramatów. Odkryli go u niej trochę za poźno xD Polecam Ci filmy z nią: Fanaa (Unicestwienie), "U me aur hum (Ty i ja) oraz "We are family", w których też Kajol gra dośc ciężkie role. Tylko na "U me aur hum" trzeba trochę przymrużyć oko w pierwszej części (trochę nudna komedia romantyczna), natomiast druga częsc jest już znakomita. Pozdrawiam! :)

Madleen

OK, sprawdzę, ale coś czuję, że oprócz jej umiejętności to nic ciekawego (dla mnie) nie zobaczę. Niestety daleko mi do fana kina bollywoodzkiego, a MNIK obejrzałem przypadkiem.

BartSmith

Ale mimo wszystko obejrzyj chociaż Fanaa, to jeden z jej najlepszych występów.

Madleen

no w fanaa zagrała super w końcu to był jej pierwszy film po tak długiej przerwie a wracając do tej sceny to kajol zagrała ja wspaniale możne przez to ze sama straciła pierwsze dziecko przez poronienie pewnie musiał to być dla niej straszny ból

użytkownik usunięty
madoxxx

Ja tam i tak wolę K3G, KKHH, DDLJ i MNIK. Hm.. Może to dlatego ,że nie lubię Aamira Khanai kocham SRK ? ;P Ale samo Fanaa było ok (Gra Kajol jak zawsze piękna, Polska w tle, Aamir umarł buahahah)

BartSmith

Też bym chciał aby spróbowała czegoś innego niż Bollywood !

Adriannaa

Tak, Kajol była rewelacyjna !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones