Lucélia Santos

Maria Lucélia dos Santos

7,0
45 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucélia Santos

Szpetna aktorka, którą pokochały miliony kur domowych! Nierozgarniete kobietki zakochały się, zazdrościły i nadawały kretyńskie imię krzywdząc własne dzieci. Wszystko w imię głupoty ekranu. Zachwyt urodą tej kobiety (zwłaszcza ten zez) powoduje, że zastanawiam się jak bardzo spaczony musiały mieć gust kobiety, które się tym tak zachwyciły...

sceptyk

Moj Boze skad w Tobie tylu nienawisci, zolci i jadu! Ogarnij sie czlowieku!!

Nawrotka86

Bo ten serial i ta aktorka to jedna wielka kinowa szmira. Serial niszczył mir domowy w niejednym mieszkaniu. Teraz też Polskę zalewa takie badziewie pokroju "trudnych spraw".

sceptyk

Niby masz rację, ale tego typu produkcje wynikają z zapotrzebowania. Ci ludzie, których widzisz w sklepie, na ulicy, niektórzy w Twojej rodzinie po prostu to oglądają.

filozof71

Ehhhhh

filozof71

Zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Skoro coś "leci" w tv to znaczy że jest na to jakieś tam zapotrzebowanie niezależnie od tego czy ktoś ma za sobą podstawówkę czy studia. Każdy program ma swoją oglądalność.

Dorota74

Nie zmienia to jednak faktu, że były i są różne potrzeby. W tamtym okresie tv wyszła z założenia, że takie g... będzie kochane przez społeczeństwo. Niestety okazało się to prawdą. Mnie jednak taki gniot nie przekonał do siebie.

Dziś się nic nie zmieniło. Wystarczy otworzyć gazetę z programę i stwierdzić, że nasze społeczeństwo ma patologiczno-rynsztokowe potrzeby.

Nawrotka86

Polski katolik w akcji czyli ciemnota kołtuneria zawiść

sceptyk

ty zapewne chodzący ideał jesteś i z osobowości i z wyglądu????

Sol1987

Oczywiście. Dwa fakulce, postura Adonisa. Nie stać Cię na mnie...

sceptyk

O rany biedaku zaczynam Ci współczuć. Adonisowi mógłbyś czyścić buty.....

Dorota74

Dziwne bo to samo powiedział mi wczoraj o tobie :(

sceptyk

Szpetna...Hmmmmm...Kilka dni temu mój własny brat pokazał mi zdjęcie swojej dziewczyny....Hmmm....
Lucélia Santos przy niej wyglada niczym MIss Drogi Mlecznej...Hmmm...
Co wy od niej chcecie? Pokażcie fotki WASZYCH foczek to pogadamy...

tomek4495

Skoro nie widziałeś nigdy foczki... proszę...
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwXx_91f5YtrEzAut1bi19RwFQ5KD7AjrTwmkDy lcTt-3qXHun

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones