Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Zauwazyliscie ze ostatnio niektore aktorki ktore graly dziewczyny bonda wczesniej wystepowaly w ekranizacji gier??? Np Olga Kurylenko grala w "Hitman" a pozniej w "Quantum of solace", Denise Richards najpierw w "Żołnierze Kosmosu" a pozniej w "Swiat to za malo". A jeszcze byla Rosamund Pike ale ona grala w ekranizacji gry po Bondzie tzn. najpierw w "Smierc nadejdzie jutro" a pozniej dopiero w "Doom" ale to tak na marginesie.
I wydaje mi sie ze nastepna dziewczyna Bonda bedzie wlasnie Mila Kunis, grala w "Max Payne". A wy jak uwazacie???

Herflick

To znaczy mi sie wydaje ze chyba jej nie wezma jest troche za niska i za bardzo dzieciecy wyglad ma jak na dziewczyne bonda ale moge sie mylic i wcale nie mam nic przeciwko temu rzeby nia byla. Pozdrawiam :)

Grzybek_vip

Nie wydaje mi sie zeby producenci Bonda kierowali się taką zasadą, że wybierają dziewczyny z adaptacji gier, to raczej zbieg okoliczności. A do Bonda porostu wybierają ładne (zazwyczaj) dziewczyny, które potrafią chociaż troche coś zagrać. Ale Mila Kunis w sumie by sie nadawała

Brat_Stali

po roli Mony Sax zdecydowanie nadaje sie na dziewczyne bonda :D chetnie zobaczyłabym ją w takiej roli ;]

Herflick

"żołnierze kosmosu" są na podstawie ksiązki Roberta A. Heinleina a nie gry:)Chociaż trzeba przyznać że swoja
ekranizacja filmowa sprofanowano ją jak nie jedna gre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones