Naomi ScottIII

Naomi Grace Scott

7,6
5 345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Scott

http://www.zimbio.com/pictures/4whJfoXBYbJ/2011+Winter+TCA+Tour+Day+7/09GW8p0xVN O/Naomi+Scott

Czarna91Malutka

Twarz ma ladna, ale jest taka jakby troche pulchna. Jak nie wezmie sie za siebie, to za pare lat moze dolaczyc do brytyjskich puszystych.

per333

Pulchna?? Łooo Matko! To nie wiem kto dla Ciebie jest zgrabny/normalny - Rubik??

NathiSrati

Kto to jest Rubik?

Jestem pod wrazeniem urody Moreny Baccarin (Firefly). Sliczna pania byla Salma Hayek. Inny typ urody, ale rowniez nieziemski, prezentowala Kim Basinger. Piekna kobieta byla w mlodosci Liz Taylor. Piekna byla rowniez Ashley Judd. Z pewnoscia interesujaca urode prezentowaly niegdys takie aktorki jak Madeleine Stowe, Jennifer Connelly, czy Elisabeth Shue. Swoj urok miala mloda Debra Winger. Niezwykle kobieca i ponetna byla Michelle Pfeiffer. Kto nie pamieta delikatnej, eterycznej Audrey Hepburn? Kto nie podziwial urody Moniki Bellucci? Komu nie podobala sie Sophie Marceau? I tak dalej...

Pieknych aktorek bylo i jest mnostwo. Czy Naomi Scott mozna zaliczyc do pieknosci? Kwestia gustu. Jak napisalem - twarz ma ladna, ale figura pozostawia troche do zyczenia. Jest bardzo mloda kobieta z pewnymi kraglosciami w okolicach nog...

Mam nadzieje, ze nie jestes jakas zakompleksiona pania, ktora z racji wlasnych defektow i niedoskonalosci fizycznych jest przeczulona na punkcie krytyki kobiecej urody? Mam prawo do wlasnego zdania, mam prawo do wlasnego gustu.

per333

Masz rację, masz prawo do własnego zdania, to na pewno. Nie jestem zakompleksiona, sama należę do bardzo szczupłych osób. Tylko dziwi mnie, że widząc dziewczynę, która ma piękny uśmiech, pełniejszą buzię - bez widocznych kości policzkowych, to już od razu pulchna. Kurde pulchne to są anioły Rubena.
I myślę, że ona jeszcze ma czas na podobanie się facetom Wszystkie aktorki, które wymieniłeś - fakt piękna, ale czy zawsze przez twarz? Nie, tylko przez to jakie były, jaki miały sposób bycia, a raczej to jak dały się postrzegać przez Nas szaraczków :) To z wiekiem człowiek uświadamia sobie, że piękno to nie tylko wygląd, ale dusza, charakter. Tu chyba się zgodzisz... :)

NathiSrati

Przeciez napisalem, ze ma ladna twarz i nie twarzy sie w tym przypadku czepiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
NathiSrati

są jeszcze na tym świecie mężczyźni których kręcą modelki, nic z tym nie zrobisz :)
Ja osobiście jestem zdania, że kobieta ciało musi mieć,
KOŚCI SĄ DLA PSÓW :)

Co do Naomi, jest zwyczajnie szczupła, zrobiła by trochę masy to może i bym się za nią oglądnął

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
per333

No racja troche nogi ma grube, POTWIERDZAM

jogi_tg

ale się czepiacie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Czarna91Malutka

twarz ma ladna ale nie zmienia to faktu ze slaba z niej aktoreczka

djposypkreche

witalbym mimo to ;)