Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur

Jak by do tej pory zyl to pewnie by robil najwieksza komerchę na swiecie.

Napier

przykłady proszę, tej prawie komerchy.

KubaLBN92

Gral w filmach. Wiem ze to jeszcze nie komercja, ale gdy by zyl do teraz to kto wie co by postanowil. Moze nawet by robil taki szajs jak to dzisiejsi czarnoskorzy raperzy.

Napier

Grał w filmach bo był bardzo zróżnicowanie utalentowanym artystą. Ziomek on zarabiał takie sumy na muzyce, którą tworzył i wydawał że na pewno nie grał w filmach dla kasy.
A jeśli uważasz że jego twórczość podchodziła pod komercję to sprawdz wnikliwie jego testy.
I nie błądź więcej ;)

Pozdro

Napier

Idź słuchać Gangam Style. To nie jest wcale komercha.

Napier

On nawet pisał poezje ;)

Napier

Możesz mówić, żeby się sprzedał, ale prawda jest taka , żeby nigdy tego nie robił, on rapował, mówił, krzyczał prawdę, nawijał o ziomkach , którzy zostali zastrzeleni bo komuś to się podobało, o rządzie , który krzywdzi ludzi, nie sprzedałby się tak jak 50cent, snoop dig i wiele wiele innych , kiedyś raperów.

Pawlovsky

"nie sprzedałby się tak jak 50cent, snoop dig i wiele wiele innych , kiedyś raperów."

^ twój mózg się sprzedał.

Lance_Vance

Jeżeli dla ciebie 50cent się nie sprzedał, jak nawija o ssaniu lizaka na zapleczu itd, to ty idź słuchać One Direction, twój poziom, może coś zrozumiesz, bo na rapie się nie znasz, wybacz, ale musiałem to napisać:/

Pawlovsky

zabawny jesteś yo.
jest zbyt wiele rzeczy, których nie rozumiesz, brah.

Lance_Vance

Ja zabawny, ty żałosny, po co drążyć temat?

Pawlovsky

widocznie lubisz się drążyć... w swojej kupie.
ale za to nie lubisz się sprzedawać. jesteś gość, bro.

lol... dorośnij

Lance_Vance

Ehhh szkoda z tobą pisać:)

Pawlovsky

mieczem wojujesz, od miecza giniesz, bro. w twoim ulubionym trollującym stylu.

wróć jak dorośniesz to pogadamy jak mężczyźni. na poziomie. i przestaniesz z tym cyber spinaniem z powodu swoich problemów. problemy problemami, ale nie sprzedaj się jak tupac!

Lance_Vance

Ostatnie słowa to marna prowokacja, jesteś pier*olona ściemą, seria twoich żałosnych komentarzy nie ma końca panie przegrany, prawda jest taka , że zniszczyłem cię jak Francja Brazylię w 98.

Pawlovsky

nie spinaj się jakby cię tu sprzedawano, brah. sprzedajesz to tylko ty swoje dyrdymały. których nikt nie kupuje, brah.

aha, ten meczy był ustawiony. albo jak wolisz: sprzedany.

"Ehhh szkoda z tobą pisać"
yhym, naprawdę cię szkoda.

Lance_Vance

Myślisz, że te prowokacje, które są żałosne, wyprowadzą mnie z równowagi? Kolejna rzecz na której się nie znasz to PIŁKA NOŻNA, sprzedali finał MŚ? Ten mecz nie był ustawiony, tylko Francja grała Piekny futbol.

to nie jest diss, dissujesz się każdego dnia
przeglądając się w lustrze ty dissujesz się sam!

Pawlovsky

"Myślisz, że te prowokacje, które są żałosne, wyprowadzą mnie z równowagi?"

tuż po czym w tym samym paragrafie:

"Kolejna rzecz na której się nie znasz to PIŁKA NOŻNA, sprzedali finał MŚ? Ten mecz nie był ustawiony, tylko Francja grała Piekny futbol."

aha, bro
.......

"to nie jest diss, dissujesz się każdego dnia
przeglądając się w lustrze ty dissujesz się sam"

.....fajna ironia, brah

Lance_Vance

Prawie w ogóle nie odpowiedziałeś na moja wypowiedź, ale to szczegół.

Pawlovsky

w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodzi, ale to było przewidywalne.

Lance_Vance

Zrozumiałem, ale powoli brakuje ci słów.

Pawlovsky

"Ehhh szkoda z tobą pisać"

Pawlovsky

ok, wprost: dlaczego to wciąż robisz? odp prosta: jesteś zwykły troll

i tak; twoja głupota jest przygnębiająca.

Lance_Vance

Za to twoja jest irytująca, trollujesz to ty, ale słabo ci to idzie.

Pawlovsky

jednak wciąż tu jesteś.
ale łatwo cię kupić, brah.
jak lizaka w sklepie. hahaha
w zasadzie to sam przychodzisz mi possać.
troll trolluje osobę, którą uważa za trolla. bardzo inspirujące i cool, bro.

Lance_Vance

Małpuj murzynów dalej, za dużo filmów bracie, lubisz sie popisywać parowami słowami, które usłyszałeś i to ja jestem ograniczony? wybacz, ale tego nie kupuję.

Pawlovsky

twój rozwój procesów poznawczych zatrzymał się gdy miałeś 12 lat. dlatego "nie kupujesz".

aha, i dlatego też jesteś taki ograniczony. na tyle, że nawet masz problemy do "murzynów" i niemałe urojenia.

Lance_Vance

Bo napisałem murzyn? nie mam żadnych problemów, nie kupuje wszystkiego bo nie jestem frajerem jak ty. Współczuję ci.

Pawlovsky

piszesz z "trollem". kupujesz takie dziecinne pierdoły, że raper "się sprzedał" lol. w jaki sposób niby nie jesteś frajerem, bro?

Lance_Vance

Czyli dla ciebie nie ma żadnego rapera , który sie sprzedał, aha, twoja głupota mnie przeraża. Nie jestem frajerem bo nie zadaje się z takimi jak ty. Przez takich ludzi mamy złą opinie za granicą , wracaj do kościoła zakompleksiony polaczku.

Pawlovsky

hahahaha zaprzeczasz sobie, cały wpis bzdur. przestań "dochodzić", bro. i skończ to trollowanie. bo zaraz ci gul wyskoczy z nerwów. wyjdź na dwór.

te dzieci...

Lance_Vance

Wracaj do kościoła zakompleksiony polaczku i idź kraść portfele turystom z Niemiec.

Pawlovsky

rozmowa z tobą jest jak... rozmowa z 12la...tfu, już 8latkiem...
pogrążasz się tylko.

Napier

Skończ i idź słuchać tego PSA idioty.

Motec

Nie ma kapeli PSA. Jest kapela hard rockowa TSA z Opola. A tobie chodzi o tego Koreańczyka zwanego PSY.

Napier

marna prowokacja ;)

ginger_girl

otwarcie mowil ze robi hajs jak chce

Napier

Też uważam ze gdyby żył do dziś to by się sprzedał jak Snop Dog.... Lion...

movies_2

To jest twoje zdanie, nigdy się tego nie dowiemy , ale moim zdaniem nigdy by tego nie robił i do dziś robiłby prawdziwy rap. Nie wiadomo kto go zabił, bo po co robić śledztwo? kolejny czarny bandyta zabity, niech się zabijają nawzajem, nie wiadomo kto go zabił i pewnie nigdy się nie dowiemy...

Pawlovsky

przestancie już zabijać tupaca. przynajmniej cztery razy go zabiłeś w tym poście. przestań zabijać raperów. przestań zabijać hip hop, bro. daj człowiekowi żyć, bro.

Lance_Vance

haha. dobrze się czujesz? bro? ... nikogo nie zabijam , tylko przytłaczam fakty

Pawlovsky

...swoimi bzdurami, yeah.
czujem się fantastycznie, woo. pac to samo, woo.
im ridin clean, im fukkin hoes, im fukkin hoes, im ridin clean, woo

Lance_Vance

Pseudo znawco , marna prowokacja , jestes ograniczony i musisz się wyżyć w internecie, brak kolegów, koleżanek boli co?

Pawlovsky

ha ha. kto tu wydaje się wyżywać przez kabelek, bruh; ten cały antagonizm i niechęć kierowane w moją stronę yo... a jam tu z dobrymi zamiarami yo. jesteś całkowicie bezpieczny, trust.

pozwól, że ci coś wytłumaczę, bruh, tak na chłopski rozum. jestem tutaj taki, na ile możesz mnie zobaczyć, bruh. czyli mogę być na tyle ograniczony, na ile mi pozwolisz. ale pamiętaj yo - skoro poznałeś mnie w ZDEKA BARDZO ograniczony sposób (tj. w ogóle nie znasz tego bro), nazywanie mnie ograniczonym nie czyni cię mniej ograniczonym ode mnie. a wiesz dlaczego yo? bo w tej sytuacji nazywanie mnie ograniczonym jest jakie, bro? tak jest!; ograniczone! teraz, jak już publicznie wykazałem, i wiesz, że efektywność publicznego zamiaru "ograniczenia" mojego mojo/mnie tutaj poprzez publiczne nazywanie mnie ograniczonym bez żadnych podstaw do tego (by również były one określone przez ciebie jako słuszne) przez ciebie graniczy z cudem - logicznie na to patrząc, bruh. a logika jest cool; spróbuj czasem, b. więc skoro ograniczone jest nazywanie mnie ograniczonym czy też pseudo rzeczoznawcom*, mójże pseudo nieograniczony bro, daje mi to podstawy do wykazania u ciebie tego, iż SAM jesteś ograniczony... zakładając, że nie próbowałeś kłamać, zmyślać lub/i korzystać z najpopularniejszych, stąd mało oryginalnych sztuczek erystycznych. krótko i retorycznie rzecz ujmując: dissując mnie, dissujesz siebie, bruh.

skończ więc próbować robić ograniczonych/głupków z tutejszych szanownych użytkowników, mnie, przede wszystkim siebie (szanuj siebie, bro), a TAKŻE jakże licznych twoich szanownych rzekomych kolegów i koleżanek, bo nawet i ci mogą mieć swoje granice cierpliwości wobec ciebie, się na tobie poznają kiedy spróbujesz podobnie zagrać piłkę w ich stronę, w końcu ograniczą z tobą kontakty, a w skrajnym wypadku odejdą.. za granicę czy gdzieś. Skończ, skończ. Dziś, jutro, w przyszłości, byle nie za późno. Bo nawet nie zdążysz jednego z nich "zabić" swoimi prowokacyjnymi gadkami a'la "został zabity i nie wróci, wyżył się na mnie w nieograniczoność". to naprawdę szczera rada życiowa od twojego bro, którą dał ci za friko. w internecie. I wszystko bd ok, b. :piwo:

a wracając do tematu yo. zaufaj jak ci bro mówi: 2pac żyje i jest zdrowy jak rydz. w zasadzie jest zdrowszy niż koń/ryba/ich krzyżówka/gar jarzyn/RZEKOMO** twoja sis' (nim RZEKOMO złapała to coś, gdzieś... nieważne yo) razem wzięte.

_____
* - prawdziwość tejże obelgi też JEST wątpliwa, ale pozwolę ci to zgadnąć, b.
** - czy twoja i czy zdrowsza... póki co wiemy tu tyle, że do końca tego nie wiemy

Lance_Vance

bro, y0, bro , y0, myslisz, że jesteś fajny? jakiś slang dla matołów? jaki ty jesteś prawilny, ile ty nie przeżyłeś, Z twoich wypocin , nie ma nic sensownego, chciałeś napisać coś prawdziwego, fajnego, ale ci to nie wyszło , przykro mi królu, lecz z twojego tronu lipa.

Pawlovsky

"jakiś slang dla matołów?" <-- najwidoczniej tak yo. mógłbyś się czegoś nauczyć, ale może jak emocje opadną, nerwy odejdą, odbyt przestanie boleć, to wrócisz do mnie lub z tego skorzystasz. tylko teraz zasłonę dymną robisz.
OK, BRUH. MASZ OSTATNIE SŁOWO! wciąż wierzę, że nie jesteś AŻ TAK ograniczony i infantylny jak przedstawiasz się tu swoimi wypowiedziami. pozdrawiam.

Lance_Vance

Nauczyć się powtarzać słów. bro i bruh? właśnie pokazujesz swój niedorozwój, ja się nie muszę uczyć 2 słów dla impotentów umysłowych, śmieszne rymowanki, co niespełniony raper? Napiszę ci, to nie są dissy, to są wypociny.

Pawlovsky

czy ty masz 15 lat? oh, to dlategoś taki ograniczony.

aha, i nikt cię tu nie dissuje, ćwoku, sam to robisz.

aha2, twój mózg jst bardziej martwy niż tupac. bro

Lance_Vance

15lat to masz ty, spinaj przez 2 m kabla pewnie tylko tu jesteś cwany, dowartościowuj się dalej .

Pawlovsky

przyjąłem.
teraz pozwalam ci iść kontynuować ośmieszanie się we wszelkich dziedzinach jakie zechcesz, bezmózga gnido. dobrze ci idzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones