Recenzja filmu Dwa tygodnie na miłość (2002)
Marc Lawrence

Opowieść Walentynkowa

Wszyscy, którzy czytali moją recenzję "Śmiertelnej wyliczanki" wiedzą, że mam słabość do Sandry Bullock i generlanie "łykam" wszelkie filmy z jej udziałem. Nie inaczej jest z romantyczną komedią ...
Filmweb sp. z o.o.
Wszyscy, którzy czytali moją recenzję <a href="http://smiertelna.wyliczanka.filmweb.pl/" ><b>"Śmiertelnej wyliczanki"</b></a> wiedzą, że mam słabość do <a href="http://sandra.bullock.filmweb.pl/" >Sandry Bullock</a> i generlanie "łykam" wszelkie filmy z jej udziałem. Nie inaczej jest z romantyczną komedią <a href="http://dwa.tygodnie.na.milosc.filmweb.pl/" ><b>"Dwa tygodnie na miłość"</b></a>, która właśnie wchodzi na nasze ekrany.

On - George Wade, bogaty właściciel firmy budowlanej, playboy, który wyburza stare nowojorskie budynki aby na ich miejscu postawić nowoczesne biurowce. Ona - Lucy Kelson, idealistka, znakomity prawnik, która walczy o zachowanie każdego z wyburzanych przez Wade'a budynków.
Oczywiście - jak to zwykle w komediach romantycznych bywa - losy tych dwojga splotą się, a początkowa niechęć przerodzi w głębokie uczucie...

<a href="http://dwa.tygodnie.na.milosc.filmweb.pl/" ><b>"Dwa tygodnie na miłość"</b></a> to film jakich wiele. Absolutnie nic nas w nim nie zaskoczy. Fabuła jest banalna, oklepana i przewidywalna. Bohaterowie standardowi, a zakończenie znane od pierwszych minut projekcji. Mimo to, film ogląda się całkiem przyjemnie. <a href="http://hugh.grant.filmweb.pl/" >Hugh Grant</a> jest jak zwykle uroczy, <a href="http://sandra.bullock.filmweb.pl/" >Sandra Bullock</a> ładna :), a zakończenie takie jak być powinno w tego rodzaju historiach. :)
Jak dla mnie jest to idealny obraz na walentynkowy wieczór. Zatem jeśli macie ochotę na romantyczny wieczór ze swoją "połówką" <a href="http://dwa.tygodnie.na.milosc.filmweb.pl/" ><b>"Dwa tygodnie na miłość"</b></a> może być sympatyczną propozycją na miłe, wspólne spędzenie czasu.

I to chyba wszystko co mogę napisać na temat tej komedii. Chciałbym więcej, bowiem recka jest nieprzyzwoicie krótka, ale obawiam się, że nie jestem w stanie wykrzesać z siebie żadnej błyskotliwej uwagi na temat tak przeciętnego filmu jaki jest <a href="http://dwa.tygodnie.na.milosc.filmweb.pl/" ><b>"Dwa tygodnie na miłość"</b></a>.
Jeżeli macie akurat ochotę na lekką komedyjkę romantyczną to walcie śmiało do kina, nie zawiedziecie się. Moim zdaniem lepiej jednak poczekać na premierę wideo. <a href="http://dwa.tygodnie.na.milosc.filmweb.pl/" ><b>"Dwa tygodnie na miłość"</b></a> to film w sam raz do obejrzenia w domu, przy świecach z ukochaną osobą u boku. :)
Czy uznajesz tę recenzję za pomocną? 78% uznało tę recenzję za pomocną (27 głosów).

przeczytaj również recenzje użytkowników (1)