PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707205}

Scarlet Heart

Bu Bu Jing Xin
7,7 90
ocen
7,7 10 1 90
Bu Bu Jing Xin
powrót do forum serialu Bu Bu Jing Xin

Zhang Xiao to młoda 21 letnia kobieta, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku przenosi się w
czasie do dynastii Qing podczas panowania cesarza Kangxi (w roku 1704). Tak naprawdę
wcieliła się w ciało młodej córki arystokraty Manchu , Ma'ertai Ruoxi, młodszej siostry Ma'ertai
Ruolan, która jest konkubiną z ósmego syna cesarza Yinsi. Ruoxi musi dostosować do
panujących obyczajów. Poznaje kolejno pozostałych synów Kangxi, w tym czwartego księcia
Yinzhen i jego brata, XIV księcia Yinti .

Mizuki86

Brzmi piekielnie interesująco :) lecę szukać :D bo strasznie brakuje mi takich seriali kostiumowych :(

Na zachodzie prawie wszystko robią na jedno kopyto -_-" już mi się przejadło :/ a tu jeszcze ten intrygujący motyw z przenoszeniem w czasie mnie frapuje :D zapowiada się intrygująco x3

Rejka

Polecam film Palace jest naprawdę przepiękny dotyczący dynastii Qing cesarza Kangxi i ksiażąt http://dokidoki.pl/forum/cmovie/topic4037.html

Rejka

Ja widziałem wersje koreańską, uważam że jest świetna ;) - Też coraz bardziej przekonuje się, do Azjatycki produkcji zwłaszcza jeżeli chodzi o seriale.

Mizuki86

Zdaje mi się, czy to jest MEGA podobne do Moon Lovers ?

ocenił(a) serial na 8
marta2000_3

Tak. To wersja chińska. Też mi się podobała. Cieszę się, że jest drugi sezon i happy end.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones