PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 069
ocen
7,0 10 1 41069
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

4 sezon

ocenił(a) serial na 7

Czy czwarty sezon, który wyjdzie w październiku, będzie ostatnim sezonem??? Ma ktos informacje na ten temat???

ocenił(a) serial na 7
Dzyzys

Na pewno twórcy nie planują, żeby to był ostatni sezon, mogłoby się tak stać, gdyby serial miał wyjątkowo niską oglądalność, ale tak raczej nie jest. Moim zdaniem będzie ok. 7-8 sezonów

ocenił(a) serial na 9
Dzyzys

Jest jednak taka możliwość że to będzie ostatni odcinek poniewać słyszałam że Kat Denings będzie teraz grała w innym serialu ale nie wiem czy to nie tylko plotka.

Dzyzys

Nie sądze, żeby tak miało być. Może że oglądalność będzie wybitnie niska

Dzyzys

Problem tego serialu jest jeden:

Laski juz 4 sezon zbieraja hajs na włąsny biznes i nadal mają całe nic.
Perypetie moze i fajne ale ile mozna ogladać to samo.
Powinni pchnąć to do przodu, każdy końcem konca chce zobaczyc jak kręcą biznes.

ocenił(a) serial na 7
jaalboja2

Zdecydowanie! Jestem w połowie 3 sezonu i zaczyna mnie powoli nudzić, zupełnie nic się nie dzieje, nawet zabawne wcześniej hasła powielane któryś raz z kolei przestają być zabawne :-(

ocenił(a) serial na 6
Dzyzys

Niebezpiecznie wzrasta poziom sucharów, więc w tym przypadku mam nadzieję, że to będzie ostatni sezon.

travelintime

mnie wkurza caroline która w każdym odcinku powtarza po 10 razy "serio upadłam tak nisko"

ocenił(a) serial na 6
BlueLips

nie tylko to, ale ogólnie pojawia się pewien schemat i odcinki się powtarzają non stop jakieś słabe dowcipy sophie o polsce i seksie, max smieje sie z swojego dziecinstwa i piersi a caroline jak nisko upadla... w tym sezonie 0 pomyslow... oby to byl koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones