PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 077
ocen
7,0 10 1 41077
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Druga seria?

ocenił(a) serial na 9

Czy tylko ja uważam, że druga seria bardzo się pogorszyła? Pierwsza seria była genialna, oglądałam każdy odcinek po kilka razy, drugiej nie dam rady obejrzeć nawet raz.

ocenił(a) serial na 9
varnizkez

Pierwsza była jak dla mnie świetna, ale druga to już komediowy majstersztyk.

varnizkez

Dla mnie obie są świetnie, może nawet druga troszkę lepsza ;) Ale zależy od gustu.

stokrotka9090

od 6 odcinka 2 serii wkręciłam się w serial na dobre

varnizkez

w drugiej było więcej bardzo dobrych odcinków i przy okazji więcej beznadziejnych, które skontrastowane z tymi dobrymi wyglądaja na jeszcze gorsze - pierwsza seria była jakościowo stabilna, tu niestety tego brakuje :c

ocenił(a) serial na 7
hubert_wentland

Popieram :) Choć przyznam się szczerze, na pierwszy rzut oka wydaje się, że jednak pierwszy sezon wypada lepiej ;)

ocenił(a) serial na 8
varnizkez

pierwszy sezon był świetny, zwłaszcza druga połowa
teraz oglądam 2 sezon i jestem w miarę na bieżąco z odcinkami i póki co nie jestem zawiedziona :) ale racja było parę słabszych odcinków a w pierwszym sezonie Sophie i Oleg mieli genialne teksty teraz jest tego trochę mniej, ale nadal chcę oglądać ten serial co tydzień, więc nie jest źle

użytkownik usunięty
varnizkez

Nie bardzo. Uważam że dalej dają czadu. To tylko tu na się tak utarło że jak drugi sezon czegoś to musi być lipny.

ocenił(a) serial na 7

Drugi sezon jeszcze lepszy niż pierwszy. Max przestała mnie irytować. Szkoda, że Candy Andy już się nie pojawia, bo lubiłem go.

ocenił(a) serial na 8
MarcinKa90

myślę, że najnowszy odcinek ci się spodoba bo Andy wrócił! :D

varnizkez

nieźle się uśmiałam przy drugiej, szczególnie przy pojawieniu się andy'ego, swoją drogą świetny aktor
nie ma co narzekać, serial wciąż trzyma poziom

varnizkez

też tak uważam, na dobra sprawę można by wyciąć laughtrack i byłby lepszy serial niż jak jest teraz, bo te nibyżarty smęcącej Caroline już dawno przestały być śmieszne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones