PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 069
ocen
7,0 10 1 41069
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

S02E18 UWAGA SPOJLERY

ocenił(a) serial na 7

Chodzi mi o sam koniec odcinka, o co chodziło z tą nagłą zmianą miesjca sklepu z babeczkami? Przez cały odcinek były 'pod ziemią' a na koneic nagle na rogu jakiejś ulicy?
Przegapiłam coś?

rue_cambon

Albo nie zrozumiałam pytania albo wolę myśleć, że nie zrozumiałam pytania...?

ocenił(a) serial na 6
rue_cambon

Właśnie też nie tego nie zrozumiałam. Wyjaśniłby ktoś?

ocenił(a) serial na 8
rue_cambon

Ja za to zrozumiałam. Przynajmniej tak mi się wydaje. Laski prowadziły sklep w jakimś pasażu, wydawało mi się nawet chwilami, że podziemnym. Przez wszystkie odcinki serii sklep otaczają ściany, a w 2X18 nie ma ścian w sklepie, natomiast są ogromne witryny. Samochód w ostatniej scenie rozbija jedną z nich. Też mnie zastanawiała ta cudowna teleportacja sklepu, kiedy skończyłam oglądać odcinek. Wydaje mi się, że scenarzyści liczyli na to, że nikt tego nie zauważy. Ewentualnie popełnili błąd, ale nie wydaje mi się to prawdopodobne.

bigmu

też odniosłam wrażenie, że sklep jest w pasażu podziemnym, gdzieś przy metrze. a tu takie zdziwko z tym samochodem:)

użytkownik usunięty
raspeberry

bo był do tego odcinka, jak dobrze pamiętam jak były odcinki jeszcze z chłopakiem Caroline to mówili że pasaż jest pod ziemią koło metra, pewnie zrobili tak żeby mógł walnąć ten samochód, dziwiłam się jak nagle pokazali tą drugą ścianę z ich sklepu a tam ulica i ludzie chodzą :D haha

ocenił(a) serial na 8

Mnie się przypomina scena, kiedy Sophie przebrana za babeczkę idzie gdzieś na górę promować sklep. Poza tym masz rację, w odcinkach z Andym, zwłaszcza, gdy oglądają sklep po morderstwie, widać, że z boku są ściany. Już nie wspomnę, że jak Andy zlikwidował sklep to widać, że po sąsiedzku nie miały witryn a inne sklepy.

ocenił(a) serial na 9
bigmu

1. nigdy nie pokazywali tylnej stromy sklepu bo zawsze akcje ogladalismy albo skierowana na lade albo na drzwi,
2. ktos wczesniej napisal ze caroline sama mowila, ze to pasaz podziemny wiec jesli to prawda to scenarzysci sie pomylili, a jesli nic takiego nie mowila to wracajcie do punktu 1 i znajdzcie sobie powazniejsze problemy w zyciu

ocenił(a) serial na 8
morgana000

Tt nie był tył, a bok. Poza tym pokazywali. "znajdzcie sobie powazniejsze problemy w zyciu"? Po co tyle jadu?To forum- jest po to, by na nim dyskutować, nawet o pierdołach. Jeśli nie potrafisz albo nie chcesz to po co tu wchodzisz i się udzielasz? "ZNAJDŹ SOBIE POWAŻNIEJSZE PROBLEMY W ŻYCIU".

ocenił(a) serial na 9
bigmu

popłacz się

ocenił(a) serial na 6
morgana000

ambitnie, przyznaje.

użytkownik usunięty
MarMat_1208

Z takimi tekstami to może spróbować jako dyrektor kreatywny :D

ocenił(a) serial na 8

w jednym odcinku kiedy dziewczyny nie miały na czynsz jest scena gdzie wyskakują z okna uciekając przed facetem który przychodzi po czynsz i jestem prawie pewna że mówią wtedy iż sklep jest na piętrze. Ciekawa sprawa

rue_cambon

sklep był jednocześnie pod ziemią, na piętrze i na parterze tuż przy ruchliwej ulicy ;-) genialne rozwiązanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones