PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 069
ocen
7,0 10 1 41069
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

ale tylko bez lektora, lektor z Comedy Central jest żałosny

BlackRose58

prawda

ocenił(a) serial na 8
BlackRose58

prawda.

ocenił(a) serial na 7
BlackRose58

Nie będę oryginalny. Wersji lektorskiej nie da się oglądać. Knapikowi już dziękujemy, chociaż mam do niego szacunek za Bundych i Benny Hilla na Polsacie oraz te filmy na VHS-ach które przeczytał. Ale to już przeszłość.

ocenił(a) serial na 6
BlackRose58

Są gorsze na CC z lektorem. Czyt. TBBT, HIMYM That 70s Show. Dziewczyny da się jeszcze obejrzeć, chociaż również preferuje napisy.

BlackRose58

Najgorszy lektor, kojarzy mi się tylko i wyłącznie z tym badziewnymi serialem "Świat według Bundych".

davlfc1892

dlaczego badziewnym?

makintosz

Nie chciałem używać gorszego słowa. :)

Mi się jakoś źle kojarzy, przez jakiś czas oglądałem nawet ale... może właśnie ten lektor psuje ten serial.

ocenił(a) serial na 8
BlackRose58

do głosu lektora nic nie mam, ale tłumaczenie jest koszmarne. Ja nie wiem kto to tłumaczył, ale czasem zupełnie zmienia kwestię- już nawet nie tylko chodzi mi o żarty! albo połowy w ogole nie tłumaczą, lubię ten serial i jak trafię na niego na CC to oglądam, ale wolę oglądac w oryginale lub z napisami
z resztą HMYM też jest okropnie tłumaczone

gemma_92

no dokładnie, głos mi nie przeszkadza, ale ten serial przez niego traci 50% zabawności

ocenił(a) serial na 8
gemma_92

No lektor w HIMYM jest beznadziejny. Lektor mówi albo za szybko albo za wolno lub myli słowa. Lektor zrobiony na odpiernicz. Co to Big Bang to lektor był w miarę gdy serial był pod opieką TVN 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones