PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 077
ocen
7,0 10 1 41077
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Który odcinek jest waszym faworytem?

miluniania

w sumie wszystkie są spoko, ale w pamięci utkwił mi ten, w którym Caroline kupiła piecyk jak dobrze pamiętam fioletowy, podobała mi się scena końcowa, jak Caroline mówiła "chcesz mnie teraz przytulić, ale tego nie zrobisz" czy jakoś tak hehe, a Max "zrobię" i przytuliła, chyba pierwszy raz w całym serialu, taka miła scena:)
a ogólnie to zawsze świetne są pierwsze minuty filmu i teksty Max. Aaa i podobał mi się ostatni odcinek pierwszego sezonu w sumie to dwa ostatnie, śmieszne i fajne:)

miluniania

mi najbardziej podobał się walentynkowy, w którym Earl miał zawał i wszyscy trafili do szpitala ;) ale ogólnie wszystkie są bardzo dobre, pomimo pewnej płytkości i wulgarności. lubię nawiązania do współczesnej kultury i to, jak nowoczesna jest fabuła, jak dużo rozmawiają o fejsbuku i instagramie - oglądając czujemy, ze bohaterki żyją w tym samym świecie co my.

poza tym, 2BG to najmłodszy z sitcomów jakie oglądam, pełen pomysłów, dynamiki, oryginalności, świeżości, w przeciwieństwie do upadających gigantów jak How I Met Your Mother czy Two and a Half Men.

ocenił(a) serial na 9
miluniania

Najlepszy według mnie jest najnowszy 2.05 . Urzekł mnie Justin Beaver

ocenił(a) serial na 8
miluniania

Mój to ten z napadem na restaurację i wkręcaniem się do kina :) Oprócz tego lubię odcinek, w którym dziewczyny brały udział w tym programie o babeczkach :d

miluniania

2x06 no zwyczajnie najlepszy , jak dotychczas!

ocenił(a) serial na 9
northrock

zgadzam się całkowicie :)

ocenił(a) serial na 9
As1k

nie no cholera przy żadnym się tak nie uśmiałem jak przy s02e06 ;)
Normalnie ten odcinek 9,5/10, taka moja ocena bo żarty Sophie jakoś mnie nie chwyciły aż tak bardzo ;)

northrock

Odcinek fenomenalny! :D Jeszcze na żadnym nie tak nie ubawiłem, ostatnie 10 minut przewijałem ze trzy razy. :D

ocenił(a) serial na 9
northrock

zacny odcinek:)
mnie się podobają wszystkie z Zośką:_)

ocenił(a) serial na 9
miluniania

Rzeczywiście, 2x06 to już chyba szczyty możliwości jeżeli chodzi o seriale komediowe.

nikike

Nie przeczę 2x06 jest boski ( zwłaszcza sklep & łazienka ) ale spójrzcie na 2x07. Jestem w połowie a kwiczę jak dzik w leśnej gęstwinie :)

Ewcia78

Hahaha, Caroline w tym barze.... Turlałam się ze śmiechu :D:D:D Albo Sophie jak przyszła do nich, genialne! Dwa świetnie odcinki pod rząd, chyba scenarzyści się rozkręcają :)))

alioth89

Caroline zadęsiła pierwszorzędnie. Zośka to w ogóle nie ma żadnych hamulców ;) do tego jeszcze Oleg i precle ;). Jedyny minus tego serialu jest taki, że trzeba aż tydzień czekać na kolejny odcinek.....

ocenił(a) serial na 9
Ewcia78

Zaraz się zabiorę, zobaczymy...

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Oj tak, oba odcinki na mega poziomie :D Bardzo dobrze sobie radzą w tym sezonie.

DJ_Tiestoo

Wink! Wink ! ;)

Ewcia78

zdecydowanie dwaj amish boys na rumspringa byli najlepsi:) a zaczęło się tak niewinnie od naśmiewającego się kota:]
a co sądzicie o dwóch ostatnich odcinkach z poniedziałku?

SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!! SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!! SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!! SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!! SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!! SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!! SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!

ten przerywnik z Johnnym, po co go dali? są jakieś plany, że chłopak się jeszcze przewinie... przez sypialnię Max? albo zaplecze Andy's Candies?:P

charliehale

No ja bym nic nie miała przeciwko temu, żeby byli razem.

Ewcia78

ale jakoś szybko im przeszło jeszcze w tym samym odcinku - podejrzanie za szybko, a jednak go dali. jesli to tylko kotlet, to niepotrzebnie go odgrzewali:)

ocenił(a) serial na 6
miluniania

s02/01 za Caroline w butiku

użytkownik usunięty
miluniania

Mój ulubione odcinki to:
- Ten, w którym lalkarz chciał pozwać sklep
- Odcinek kiedy Max i Caroline pilnowały gejom mieszkania
- Odcinek, w którym Han wprowadza karaoke do baru.

miluniania

ten, w którym caroline wymiotuje w sklepie ze słodyczami

użytkownik usunięty
miluniania

caroline sika w gacie na wiesc o napadzie

ocenił(a) serial na 8

Ten też był fajny :D

użytkownik usunięty
JaneHasford

genialna gra twarzą !

miluniania

s02e13 And the Bear Truth

ocenił(a) serial na 8
tellmesomething

s02e02 - And the Candy Manwich. Śmiałam się jak na żadnym :D

ocenił(a) serial na 8
JaneHasford

Chodziło mi o s02e06, źle popatrzyłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones