For All Mankind

2019 - 2027
7,8 10 tys. ocen
7,8 10 1 10090
8,0 3 krytyków
For All Mankind
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Naprawdę jedno wielkie nieporozumienie i kpina z widza. To w odniesieniu do S01 i S02 to całkiem inne seriale.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ruscy zdobyli księżyc, jak odpowie Ameryka? Dowiemy się z tego serialu, który jest historią alternatywnego wyścigu kosmicznego między USA a ZSRR, który nie kończy się po zdobyciu księżyca...

Czy to jest dobre? :)

Zacząłem właśnie oglądać. Ktoś udzieli mi spoilerowej odpowiedzi i wyjaśni do czego prowadzi motyw tej Meksykanki? W kolejnych odcinkach zrealizuje swój american dream i zostanie jakąś wielką konstruktorką czy tam astronautką? Czy to będzie coś jednak bardziej wyrafinowanego?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

zalicza wzloty i upadki. Ale to normalne przy tyłu odcinkach. Po rewelacyjnych 2 sezonach pojawia się sztampa i spadek jakości. Niemniej trzyma wysoki poziom. Dla fanów historii alternatywnych nie lada gratka. Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg. A tymczasem pojawiło się "Gwiezdne miasteczko" i mamy wgląd w tą...

Tak mogę opisać sezon 5

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

jak na razie najsłabszy odcinek w ogóle niepotrzebny

ocenił(a) serial na 8

Nasz hiper sprytny miliarder cały sezon stoi i gapi się na biurko. A jak już wyszedł to dostał bęcki. Najbardziej bezużyteczna postać ever.

Coraz gorzej

Świetny serial, fascynująca fabuła i doskonałe kreacje aktorskie - tak było w sezonach 1-3. Potem już z górki, a najnowszy 5 sezon, kino klasy B, z bardzo irytującymi aktorami, niesamowicie nudną historyjką o wielkim powstaniu rodem z terminatora czy tam matrixa. Nudy i ziewanie, przewijałem część scen, bo się nie da...

więcej

w lewą stronę? :( ....no słabo ....tak samo jak to że przy 2G ludzie jeszcze nie chodzą na czworaka

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Wiedziałem, że tak będzie, pisałem tutaj komentarz po zakończeniu sezonu 4. Fajnie skończyli wątki po 4 sezonie i niepotrzebnie dokrętka kolejnych odcinków. Najpewniej podobnie będzie z Tedem Lasso.

ocenił(a) serial na 8

Też macie wrażenie, że serial stracił budżet? Wszystko odbywa się w 3 korytarzach na krzyż. Postacie chodzą tylko i gadają. Gdzie sci-fi? Gdzie pokazanie wyścigu w poszukiwaniu życia. Niestety ale bida aż wieje z ekranu. Fabuła też siadła, Mars znów walczy o suwerenność. O księżycu też tylko gadają a nic nie pokazują....

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.