PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703470}

Happy Valley

7,9 4 174
oceny
7,9 10 1 4174
8,8 4
oceny krytyków
Happy Valley
powrót do forum serialu Happy Valley

Już dawno

ocenił(a) serial na 9

nie zdarzyło mi się polubić głównego bohatera tak, jak polubiłam Catherine. Ona jest prawdziwa. Normalna kobieta. O złotym sercu.

ocenił(a) serial na 9
Monika_10

Całkowicie się zgadzam. Za to cenię brytyjskie seriale, bohaterowie w nich wyglądają jak normalni ludzie. Jak się okazuje, aby stworzyć ciekawą postać policjantki nie trzeba eksplozji silikonowych piersi i noszenia mega szpilek w najbardziej absurdalnych sytuacjach np. pogoni za podejrzanym.

ocenił(a) serial na 8
heliconia

Racja, rzadko się zdarza, żeby główną bohaterką w serialu z gatunku policyjno-kryminalnych była kobieta po pięćdziesiątce, która nie jest idealna, elegancka, zamożna i w dodatku łamiąca męskie serca. Jej reakcje i w ogóle cała osobowość są takie prawdziwe. Podobało mi się, że twórcy odwarzyli się pokazać jej wybuchowy charakter, trudne relacje z rodziną (zwłaszcza z wnukiem), emocjonalny stosunek do wielu spraw, który wynikał często z pozostałości po depresji po stracie córki. Chcę więcej takich zwykłych bohaterek.

ocenił(a) serial na 9
Barrette

Ja też:)

ocenił(a) serial na 4
Barrette

Jakoś nie kojarzę ani jednego tytułu, w którym główna bohaterka musi być "idealna, elegancka, zamożna i w dodatku łamiąca męskie serca" Podobnie jak nie mogę sobie przypomnieć "eksplozji silikonowych piersi i noszenia mega szpilek w najbardziej absurdalnych sytuacjach np. pogoni za podejrzanym".

ocenił(a) serial na 10
Monika_10

Będzie 3 seria :D

ocenił(a) serial na 9
koko_szanel

Cudnie!

ocenił(a) serial na 10
Monika_10

To już potwierdzone, że będzie 3 sezon ale może być emitowany prawdopodobnie w 2018 roku. Teraz zabieram się za serial Marcella, może będzie tak dobry jak Happy Valley :)

ocenił(a) serial na 8
Monika_10

Obejrzałem na platformie Netflixa, ale tam mają tylko 1 sezon. Drugi równie dobry? I ciekawe, kiedy Netflix go doda. Nie zamierzam płacić za Showmax, tym bardziej, że właśnie zacząłem subskrybować HBO GO. Te dwie platformy mi wystarczą.

ocenił(a) serial na 9
per333

Drugi sezon nie odbiega od pierwszego.

ocenił(a) serial na 4
Monika_10

Przecież Catherine wszystko odreagowuje na małym dziecku, rujnując mu życie prawdopodobnie nieodwracalnie.

Włączyłem niewłaściwy tytuł czy jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones