Gdy podczas potężnego sztormu prom przewraca się i tonie, drugi kapitan jednostki musi zmierzyć się z całą masą pytań - mimo wciąż trwającej akcji ratunkowej.
Ja nie płaczę na filmach... Dziś płakałam po pierwszych 12 minutach. Bardzo realistyczne sceny. Ciężko mi oddychać i myśleć a obejrzałam raptem 1 odcinek. Bardzo dobra produkcja.
po parunastu minutach pierwszego odcinka stwierdziłem, że jest moc i potencjał. klimat jak dla mnie - niesamowity. czuć grozę, przerażenie, emocje, strach, ból i walkę. ciekaw jestem jak dalej.