PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Yagizomania po raz trzeci, ale pewnie nie ostatni :-)
Czyli same „ochy i achy” nad paczatorami naszego Pana Paczatora.

W pozostałych rolach pajacowaty Sinan, niezdecydowana Hazan, Wielmożna Pani Ece oraz niezniszczalna i bezczelna Fazilet.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

nie znowu reklamy...

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Mi też się zacięło na chwilę, ale wyglądało to tak jakby przerwali reklamę na 10 sekund żeby pokazać japę Fazilet i dalej reklama.

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Aha to ciekawe.

ocenił(a) serial na 8

czy ja wiem czy prześladowca... ma facet pod górkę... zakochał się bez wzajemności... i dalej będzie sam ...

użytkownik usunięty
Margoargo

a jak...
co nie postanowi i tak będzie cierpiał...

ocenił(a) serial na 8

dokładnie ale te turki są porąbane... masakra... czyli fragmana nie będzie...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ja nie wiem co to w ogóle było. Przerwali reklamę na japę Fazilet. Oni też przedawkowali Fazilet widocznie i im gorzej.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

chyba tak.... zdaje się, że fragmana nie będzie... a na YT ja będę męczyć scenę z sierocińca i zdziwko Hazan.... tak czułam, że Yagiz ją zaskoczy i chociaż tutaj się nie pomyliłam ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Brawo TY :-)))
Masz jeszcze jakieś przeczucia co do Yagiza i Hazan?
Chętnie przyjmę :-)))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

no właśnie boję się, że to była moja jednorazowa akcja...
aczkolwiek studzę emocje czyż nie, podcinam nam skrzydła...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ja już się nauczyłam po dzisiejszym na nic nie nastawiać. Popatrzę sobie na przystojnego Yagiza i wystarczy. Co tam sobie reszta kręci w tym szambie to mnie nie interesuje. Od przyszłego tygodnia przenoszę się już tylko na YT, więc ich zwyczajnie przewinę. Co z oczu, to z serca i do przodu :-)))

użytkownik usunięty
Margoargo

to są jakieś jaja? ta stacją jest dziwna... na co tyle czekałyśmy?

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Trzymają w niepewności.

użytkownik usunięty
sloneczkO_1

po reklamach pewnie dadzą fragman i tyle...

ocenił(a) serial na 8

ja sądzę, ze nie dadzą fragmana... a zresztą na co nam fragman, żebyśmy się nakręcały...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Oj nie mam pytań.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

no dziś im odbiło i to zdrowo.....
ja się zastanawiam jaki będzie reyting odcinka

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Tam ciągle pisze nowy sezon Fazilet czy źle widzę?

użytkownik usunięty
sloneczkO_1

tak piszę, więc powinno coś być... ale sama nie wiem... na tej stacji nigdy nic nie oglądałam wcześniej na żywo...

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Tak. Może im się coś wysypało w telewizji :-/ Nie wiem już sama, to wszystko bez sensu.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

dobrze widzisz..

użytkownik usunięty
Margoargo

coś zaraz będzie...

ocenił(a) serial na 8

po tym zwiastunie ja na pewno na żywo nie oglądam... mam już w nosie .... widziałyście całusek w policzek śpiącej Hazan... dziękuję nie mam pytań

użytkownik usunięty
Margoargo

żenada... i żadnej sceny z Yagizem... wymiękam...

ocenił(a) serial na 8

kochana nie ma co się nastawiać, że scenarzysty się w końcu zdecydują którego wybierze Hazan... jak tak dalej pójdzie to ja przestanę w ogóle ogladac, przyjmę postawę Wiśni jak się skończy cały sezon to obejrzę.... Turcy mnie wkurzyli tym niezdecydowaniem, jak już chcą tego sinana i hazan razem, to niech to idzie w tę stronę i koniec.... bo zabili we mnie znowu chęć oglądania, nie znoszę takiego niezdecydowania scenarzystów, ale co chcieli to mają.... Turkom to nie przeszkadza więc oni się cieszą mnie to już nuży...

użytkownik usunięty
Margoargo

mam tak samo... to niezdecydowanie jest właśnie najgorsze... niech pokażą wprost, że to Sinan będzie tym jedynym i do widzenia... a nie... wieczne robienie w balona widzów... to już jest przegięcie... zwłaszcza dla fanów Yagiza... może w Turcji widzom to odpowiada... ale nie Nam...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ja po fragmanie odpadam. Nie będę psuć sobie nerwów.
Co to miało być ?

użytkownik usunięty
Margoargo

litości... w ogóle co on robi w jej pokoju? może niech się jeszcze przeprowadzi bo biedak bezdomny jak widać...

użytkownik usunięty
Margoargo

fragman do bani... a niech ich wszystkich piorun strzeli :D

ocenił(a) serial na 8

Evet! Ja już bardzo dziękuję wszystkim twórcom serialu i aktorom, ale to zdecydowanie pobłądziło. Już pomijając, że Hazan z tym pajacem będzie, to po prostu nudy straszne.

ocenił(a) serial na 8

hahahha a nie mówiłam, ze przez cały sezon będą robic oko raz do fanów sinana raz do fanów yagiza... spoko szybko skończą tą serię coś mi się wydaje.

użytkownik usunięty
Margoargo

ta, tylko, ze do fanów Yagiza robią oko raz na sto lat...:D
a do fanów Sinana w każdym odcinku praktycznie...

ocenił(a) serial na 8

Być może my źle rozeznałyśmy ten serial. Pewnie od początku miało iść na Sinana, z tym że my się wyłamałyśmy i się nakręciłyśmy na Yagiza :-/ Internet podzielony. Ktoś jednak musi się mylić, bo z dwoma raczej nie będzie. Zaklinałyśmy rzeczywistość, ale teraz już chyba nie ma co.

użytkownik usunięty
manioszkamia

najwidoczniej...
ale ja po obejrzeniujuż pierwszego odcinka tego serialu byłam pewna, że to Yagiz jest tym jedynym i w ogóle... a potem takie zdziwko...

ocenił(a) serial na 8

wiesz już Ci napisałam, ja zaczynam być znużona tym serialem...

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

A za tydzień?... odpowiem śpiewająco... nic ciekawego...

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Za tydzień nie będziemy tak szalec jak dziś ;) bo ja na pewno nie będę oglądać na żywo...

użytkownik usunięty
Margoargo

za tydzień mamy żałobę... pogrzebali nasze nadzieje, że pójdą w dobrym kierunku...

ocenił(a) serial na 8

Jak zwykle Turcy zrobili po swojemu ich prawo, ale zabili we mnie chęć oglądania dalej... j nie wiem, czy nie odpuszczę w ogóle tego serialu... fiksacja mi przechodzi...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Ja też poczekam na YT, to po prostu jest totalna strata czasu oglądanie tej zgrai. Tak sobie na Yagiza przewinę, ucieszę oko i cześć czołem :-)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

To jak im wyszedł ten fragment ?

użytkownik usunięty
Marg_

koszmarnie to mało powiedziane...

ocenił(a) serial na 5

sinan ?
okey przeczytałam sinanek...

użytkownik usunięty
Marg_

to też... ale znowu pełno Fazilet i Ece... żadnych scen Hazan-Yagiz... ja już im dziękuję...

ocenił(a) serial na 5

No będzie Ece i pewnie Yasin... przyjdzie z Selin... będzie pięknie i rodzinnie :D
No z takim przeskakiwaniem to ja długiego sezonu nie widzę...ale może tylko ja tak mam

użytkownik usunięty
Marg_

ostatnio odcinek też był beznadziejny, a reyting miał w miarę dobry... mimo konkurencji, widocznie turki faktycznie mają zupełnie inny gust od Nas...

ocenił(a) serial na 5

nie wiem te moje znajome bardziej ciągnie w stronę Yagiza i też stwierdziły za tydzień bez ekscytacji... ale nie wiem, ja nawet dziś sobie odpuściłam, to nie na moje nerwy

ocenił(a) serial na 8
Marg_

W Rosji to zupełny szał na Yagiza. W Turcji podział, u nas na FB zdecydowanie Sinanowo.

użytkownik usunięty
Marg_

Ooo.
ale to co robią fanom Yagiza jest już naprawdę meczące... ja byłam naprawdę cierpliwa przez cały pierwszy sezon, ale teraz mówię dość...

ocenił(a) serial na 8
Marg_

jak zwykle robią oko do fanów sinana... nic nowego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones