Klan

1997 -
2,8 36 tys. ocen
2,8 10 1 35945
1,9 8 krytyków
Klan
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) serial na 3

Poród a facet jest niewzruszony spokojny i nie jest pisdą
Takiego chcę go non stop oglądać

Zauważyliście, że ruda Olka chodzi cały czas w tej samej marynarce. Ciekawe, jak się będzie ubierać w ciepłe dni, skoro ma te tatuaże na ręce i plecach. Będzie chodzić w sweterku i będą mówić, że strasznie zimno dzisiaj.

Nie mogę zrozumieć, po co ona sobie te tatuaże zrobiła, jak gra w serialu.

Nie zapomnę jakże udanego "lokowania" produktu, gdy Ela dostała rachunek z firmy Enea i kamera przez 15 sekund pokazywała to logo, a Ela recytowała ile to korzyści wynikło z tego, że zmienili dostawcę.
Dżizas.

I to co ostatnio mnie lekko szoknęło - przychodzą Lubicze do serwisu rtv i Kasia recytuje co należy...

Właśnie skończyłem oglądać odcinek Klanu i jeszcze jestem roztrzęsiony po tym co się wydarzyło. Bez dwóch zdań zaraz po śmierci Ryśka, jest to drugie tak wstrząsające wydarzenie w historii Klanu. Tą telenowele oglądają dzieci i ludzie o słabszych nerwach, dlatego dziwie się jak można wyemitować taką katastrofę w biały...

więcej

Nie uważacie, że dzisiaj Olka poleciała po bandzie? Przez nią Norbi odłoży o rok wyjazd, ale jest pocieszenie... Może będzie nas czekać kolejny sezon spektakularnych wejść Norbiego !

Rodzącą kobietę prowadzi po wielu stopniach schodów do pokoju na górze, zamiast położyć ją gdzieś na sofie czy jakimś łóżku w pokoju na dole.Wogóle cały ten KLAN o kant dupy obetrzeć.

ocenił(a) serial na 1

Mogliby już ten gniot zakończyć

Ta kobieta nie robi nic jak tylko chodzi do cukierni po drożdżówki. Na cholerę ta postać?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

w końcu ją wszyscy chcą rwać, a ten też leci na wszystko co się rusza...

biedna Ola, taka szlachetna, ojoj.

Zaraz pewnie się pojawią remixy na Youtube :D

normalnie czułem jak widziałem ich w tej szatni, że ten stary wywróci koła a potem pojawi się
spóźniony koniaczek aby go cucić, co za żal...

Szlag mnie trafia jak Grażynka ustępuje we wszystkim Maćkowi. A Maciek jak coś chce to musi być i to na tip top.

Specjalnie w stałem z kibla, bo słyszałem, że dziewczyna ma orgazm a tu nie,co na tylko rodziła
żal

Ciekawe, co do końca sezonu zrobi z Olką i kuratorkiem, ta akcja wczoraj z biletami była dobra XD

ocenił(a) serial na 9

Witam,czytam tutej forum i czytam ze Jurek ponoć bił się z Rafalskim,Malickim ale ja jakoś nie kojarzę,widziałem tylko akcję jak gonił z siekierą.
Jest gdzieś do oglądnięcia jak walczy z innymi?
Np Rafalskim?
Proszę o pomoc,z chęcią bym oglądnął.

że oglądając telenowele sponsorujecie dalszą produkcję tych badziewi ?

ocenił(a) serial na 10

W opisie dzisiejszego odcinka były takie zdania: "Ojciec Norberta dowiaduje się od Oli o
zaistniałej sytuacji i decyduje się złożyć synowi wizytę. Chłopak stara się przed nim ukrywać
rzeczywistość, ale kiedy orientuje się, że ojciec o wszystkim wie, wpada w szał."

Czy ten rozbity talerz to miał być ten SZAŁ?...

o stanie trzeźwości mogła uwierzyć tylko Bożenka

ocenił(a) serial na 1

Ja rozumiem, że kręcili pewnie w marcu, ale nie nie przewidzieli, że 17, 18 kwietnia może byc już ciepło i nie być śniegu. No żenada i te teksty: zimno dzisiaj! No takie wstawki to mogli dać w grudniu i styczniu! W ostatnich odcinkach aż dziw tyle scen na dworze w śniegu i deszczu