PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724137}

Młody papież

The Young Pope
8,1 59 828
ocen
8,1 10 1 59828
8,5 25
ocen krytyków
Młody papież
powrót do forum serialu Młody papież

Serial niestety rozczarowuje. Jest zbyt nudny, przydługi. Obejrzałam wszystkie odcinki i zdarzało mi się, że niektóre sceny po prostu leciały sobie w tle, a ja w tym czasie robiłam coś na telefonie, czy przeglądałam inne karty. Kiedy pojawił się w Internecie, zaczęto porównywać go do House Of Cards i szczerze mówiąc, liczyłam właśnie, że będzie taki jak HoC - więcej afer, przekrętów, Watykan "za kulisami", odniesienia do współczesnych problemów Kościoła, wizyty zagraniczne papieża, jego przemówienia, kontrowersyjne decyzje - tego wszystkiego było za mało. Szkoda. Dodam jeszcze, że sama postać papieża jest jakby niedopracowana. Tak jakby początkowo scenarzyści chcieli, by był geniuszem, wiernym swoim ideom, a potem niepotrzebnie z nim eksperymentowali (co chwilę np. zmieniając podejście do istnienia Boga). Może obejrzę drugi sezon z nadzieją na zmiany, ale szczerze wątpię, by Young Pope mnie jeszcze zachwycił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones