PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 662
oceny
8,1 10 1 94662
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

13x09

ocenił(a) serial na 8

Zmienili scenarzystę? Czy tylko mi wydaje się, że ten odcinek (i w sumie poprzedni z grobowcem i pułapkami a la Indiana Jones) był inny? Całkiem inne prowadzenie kamery, było ciekawiej. Nie było beznadziejnego Asmodeusza, na którego nie mogę patrzeć + innych podrób Crowleya (tez Crossroads Demon z poprzedniego odcinka miał być groteską, ale nie wyszło), nieszczególnie ciekawego Lucka (gdzie ta jego moc z pierwszych sezonów?) + beznadziejnego wątku Ketcha, który mógłby zostać martwy.

Za to dostaliśmy odcinek, w którym naprawdę można było poczuć jakąś grozę. Wypalone oczy lunatyka (nie pamiętam, kiedy ostatnio Anioły się do tego posunęły), Anioły, które w końcu nie są pipami i mają jakieś jaja, Dean, który w końcu nie bawi się w niańkę (scena, kiedy każe Kai wsiadać do samochodu), muzyka na samym końcu i w ogóle ujęcia z góry na koniec odcinka! Jeśli tylko zostaliby w takim tonie, to ten serial jeszcze mógłby wrócić na właściwe tory.
Na tory, na których widać, że Dean jest zmęczony tym życiem i nie będzie się pieprzył. Na tory, w których potwory naprawdę są straszne. Na tory, w których widać, że jest inne życie (Patience i jej ojciec).

Na minus umęczona Mary, na którą nie mogę już patrzeć + scena porwania Kai przez skośnooką anielicę. Ten monolog, w którym tłumaczyła dlaczego ją porwali był żenujący, jakby trzeba było podać wszystko tak łopatologicznie.... (oczywiście wiem, że serial musi, bo jakby zostawił to bez komentarza, to hamerykański widz nie domyśliłby się, kto zabił Dereka...)

Wróciła mi nadzieja. Teraz jeszcze tylko wątek główny, który nie bylby z dupy (albo jego całkowity brak).

A wy co myślicie?

ocenił(a) serial na 10
joansharp

Też właśnie zauważyłem,ze kamera jakoś inaczej była ustawiona i się poruszała jak biegną przez most do budynku i kamera jest tak pokazana to wygląda jak z jakiegoś horroru,ze uciekaja przed potworem czy coś xD co do lucka uciekł przeciez przez ten portal który otworzył kevin z tego swiata apokalipsy i dlatego chyba jego moce są jak narazie osłabione btw jak myślisz gdzie wylądował Sam i Dean?

ocenił(a) serial na 10
MrMonti

a i jeszcze ciekawe kiedy będzie ten odcinek w którym mają być w świecie scooby doo

ocenił(a) serial na 10
MrMonti

moim zdaniem wylądowali gdzieś gdzie są dinozaury, po śladach łap w którym sam i dean się znaleźli.
A co do odcinka ze scooby doo to zawsze takie nietypowe pojawiały się jakoś w połowie sezonu, więc pewnie już niedługo :D Swoją drogą też nie mogę sie doczekać

ocenił(a) serial na 10
Jawa991

bardziej mnie zastanawia jak jack wróci z innej rzeczywistości bez dreamwalkera, przecież kaia została na ziemi jeśli dobrze zauważyłem

ocenił(a) serial na 8
Jawa991

Pewnie Michał, jako główny antagonista sezonu, przebije się i zabierze ze sobą Jacka. Mnie bardziej ciekawi, co teraz bracia zrobią... Jeden anielski scyzoryk raczej się na dinozaury, czy inne Godzille nie zda :P

ocenił(a) serial na 9
Jawa991

Ten portal był cały czas otwarty jak pokazywali. Muszą go tylko znaleść w rzeczywistosci której się znajdują

ocenił(a) serial na 9
Jawa991

Oni wylądowali w tym świecie z którego nie mogła wyjść Kaia, bo pod koniec cały czas do niego wracała. I prawdopodobnie to do niego jest otwarty portal, Kaia to nie wiem gdzie leży. A Jack pewno dzięki temu kim jest dostał się tam gdzie chciał.

ocenił(a) serial na 9
joansharp

muzyka i klimat nigdy nie były tak dobre. Anielica tłumacząca dlaczego porwała Dreamwalker'a totalnie bez sensu..co innego gdyby sama zapytała "po co mnie porwaliscie" a nie tak z dupy tłumaczą jak bandzie debili.
I jaki ojciec mówi do córki "jak wybierzesz to zycie to mozesz nie wracać" Serio ? To był bullshit odcinka jak dla mnie. Reszta na plus.

ocenił(a) serial na 9
coolerss

Napisałem temat chociaż był ten. Sorka nie odnalazłem.
Co do tematu.
Odcinek rewelacyjny. Praca kamery, muzyka. Jakby utrzymali taki klimat to serial wrocilby do momentu, kiedy z utęsknieniem czekał bym na kolejny odcinek. Jedynie nie podobało mi się, "jak wyjdziesz to nie wracaj" - haha ojciec roku.

ocenił(a) serial na 9
psq

A bym zapomniał. Głupota nr 2. Od kiedy anioły muszą jeździć samochodami ;) ekipa porządkowa hehe

ocenił(a) serial na 10
psq

odkąd chyba nie mogą latać juz coś takiego chyba było

ocenił(a) serial na 9
MrMonti

Nie przypominam sobie

ocenił(a) serial na 10
psq

to było chyba jak spadli z nieba

ocenił(a) serial na 9
MrMonti

Nie. Normalnie po tym "latali" w niejednym odcinku

ocenił(a) serial na 8
joansharp

Mnie najbardziej wk*rwia że wpieprzają na siłę poglądy SJW. Żygać się chce od słuchania takich idiotyzmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones